14.9 °C, 2.7 m/s, 85.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsAugusta sākumā Jelgavā – BMX sacensības
Augusta sākumā Jelgavā – BMX sacensības
24/07/2020

1. un 2. augustā Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra trasē, notiks BMX sacensības. Pirmajā dienā, 1. augustā, tiks aizvadīts SMScredit.lv BMX čempionāta 3. posms. No pulksten 12 trasē sāksies treniņi, bet pirmais starts tiks dots pulksten 13. Savukārt otrajā dienā, 2. augustā, pulksten 11 sāksies Jelgavas atklātais BMX čempionāts.

“Jau vairākus gadus Jelgavas atklātajā čempionātā 15 gadus veco jauniešu grupā tiek izcīnīts arī Gata Jonkus piemiņas kauss. Viņš bija viens no pirmajiem BMX braucējiem Latvijā, un šādā veidā godinām viņa piemiņu,” stāsta sacensību organizators kluba “Mītavas kumeļi” vadītājs Aivars Balbeks. Jelgavas BMX braucējs G.Jonkus dzimis 1978. gadā un ir vairākkārtējs Latvijas čempions. 2005. gadā viņš devās mūžībā, un kopš 2014. gada Jelgavas atklātajā BMX čempionātā B15 braucēji cīnās arī par viņa vārdā nodēvēto piemiņas kausu.

 

“Dalībnieku reģistrācija noslēgsies 28. jūlijā, bet prognozējam, ka uz Jelgavu varētu atbraukt ap 350 dalībnieku,” norāda A.Balbeks. BMX treneris Uldis Balbeks lēš, ka Jelgavu pārstāvēs ap 40 sportistu.

 

Apmeklētājiem ieeja sacensībās abas dienas būs bez maksas un jāievēro valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi.

 

 

Foto: ekrānšāviņš