16.7 °C, 0.8 m/s, 86.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiAugusta “uz Tu” koncertos – Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs un Rīgas Krievu teātris
Augusta “uz Tu” koncertos – Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs un Rīgas Krievu teātris
19/07/2020

Turpinot brīvdabas koncertsēriju “uz Tu”, brīvdabas koncertzāle “Mītava” arī augusta mēnesī kļūs par satikšanās vietu mūzikas izpildītājiem un klausītājiem divos īpašos koncertos. 6. augusta vakarā koncertu sniegs mūziķi Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs, bet 7. augustā ar muzikāli poētisku izrādi Jelgavā viesosies Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra dalībnieki, informē iestādē “Kultūra”.

6. augustā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina A.Andrejeva un J.Aišpurs. “12 stāsti vasaras vakaram” ir divpadsmit dziesmas no abu mūziķu repertuāra, kurām ir īpaša nozīme mākslinieku skatuves darbībā un dzīvē. Tie ir divpadsmit muzikāli stāsti par viņu bērnību, piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, blēņām, dzimtu, tradīcijām, mīlestību, draudzību un daudz ko citu.

 

Savukārt 7. augustā pulksten 19 skatītājus gaida M.Čehova Rīgas Krievu teātra kvartets – Dana Bjorka (vokāls), Nikolajs Gruničevs (ģitāra), Anna Marija Ivana (akordeons), Ņikita Osipovs (kontrabass). Kvartets uzstāsies ar “Lūk, istaba šī…” – “kvarķirņiku” (mājas koncertu), kas veltīts dzejnieka un dziesminieka Bulata Okudžavas daiļradei. “Mūsdienās, kad laiks rit ātri un jāpaspēj tik daudz, kluss vakars draugu lokā iepriecina sirdi. Tas ir vakars ar dziesmām un dzeju, kas atmodina visdažādākās sajūtas, gan satrauc, gan dāvā cerību. Vakars, kad dvēsele runā ar dvēseli vienā, patiesu jūtu valodā, vakars, kurā kļūstam tuvāki viens otram,” par programmu stāsta teātra dalībnieki.

 

Koncertsērijas “uz Tu” mērķis ir savest kopā mūziķus un klausītājus, lai atkal satiktos pēc ilgāka laika, kad koncerti nevarēja notikt. Ievērojot situāciju valstī, koncertu rīkotāji īpašu uzmanību pievērš visiem noteiktajiem ierobežojumiem. Pasākuma dalībniekiem būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, teritorijā atradīsies informatīvas zīmes noteikumu ievērošanai, kā arī apmeklētājiem pasākuma laikā sēdvietas tiks izvietotas ar 2 metru distranci.

 

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Vienas biļetes cena – 15 eiro.

 

Apmeklētāji aicināti būt sociāli atbildīgiem. Neapmeklēt publiskus pasākumus, ja ir novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

 

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto un informācija: iestāde “Kultūra”