1.4 °C, 2.4 m/s, 86.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaAutovadītāji aicināti uz CSDD bezmaksas ziemas braukšanas konsultācijām “Rullītī”
Autovadītāji aicināti uz CSDD bezmaksas ziemas braukšanas konsultācijām “Rullītī”
15/01/2024

Lai uzlabotu autovadītāju prasmes vadīt auto ziemas apstākļos, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) sadarbībā ar Latvijas transportlīdzekļu apdrošinātāju biroju (LTAB) autovadītājiem piedāvā bezmaksas drošas ziemas braukšanas konsultācijas. Šonedēļ – 18., 19. 20. un 21. janvārī – bezmaksas ziemas braukšanas konsultācijas notiks Jelgavā sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis” Aku ceļā 1. Konsultācijai obligāti iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 26553336.

Nodarbību dalībniekiem tiks skaidroti drošas braukšanas pamati, veidota izpratne par bremzēšanas ceļa garumu, tā ietekmējošiem faktoriem ziemas apstākļos, par šķēršļu apbraukšanu un par to, kā bīstamā situācijā autovadītājam pieņemt pareizo lēmumu, ja bremzēšanas ceļš ir nepietiekams.

Grupu nodarbību laiki Jelgavā Aku ceļā 1 (sporta un atpūtas komplekss “Rullītis”):

Ceturtdien, 18. janvārī, pulksten 11, 13 un 15;

Piektdien, 19. janvārī, pulksten 11, 13 un 15;

Sestdien, 20. janvārī, pulksten 11, 13 un 15;

Svētdien, 21. janvārī, pulksten 11, 13 un 15.

Pieteikšanās nodarbībām Jelgavā – zvanot pa tālruni 26553336 (pieteikšanās darba dienās no pulksten 9 līdz 17).

Svarīga informācija dalībniekiem:

Vienas nodarbības laiks: stunda un 30 minūtes. Pasākums paredzēts fiziskām personām un iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta – viens zvans – viena rezervācija vienai personai. Gadījumā, ja kāds autovadītājs netiek uz iepriekš pieteiktu nodarbību, lūgums sniegt informāciju, zvanot pa tālruni 26553336, lai varētu operatīvi piedāvāt vietu citiem pretendentiem.

Nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kas aprīkots ar ziemas riepām ar derīgu tehnisko apskati un obligāto civiltiesisko apdrošināšanu. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

CSDD informē, ka pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana.

Konsultācijas ziemas apstākļos CSDD autovadītājiem nodrošina jau kopš 2015. gada un šajā laikā individuālās braukšanas prasmes uzlabojuši vairāk kā 6000 autovadītāju. Konsultācijas autobraucējiem tiek nodrošinātas bez maksas un tās tiek finansētas no Ceļu satiksmes drošības padomes līdzekļiem.