24.7 °C, 2.7 m/s, 56.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeAutovadītāju ievērībai: jārēķinās ar apgrūtinātu redzamību rīta un vakara stundās
Autovadītāju ievērībai: jārēķinās ar apgrūtinātu redzamību rīta un vakara stundās
21/10/2022

Plānojot braucienos rudenīgos laika apstākļos, autovadītājiem jārēķinās ar apgrūtinātu redzamību rīta un vakara stundās – oktobrī no rītiem gaišs paliek vēlāk, bet vakaros ātri iestājas krēsla un satumst. Redzamību var apgrūtināt arī lietus un krītošās lapas, informē valsts SIA “Latvijas valsts ceļi”.

Autovadītāji aicināti pārliecināties par automašīnas lukturu un slotiņu darbību. Kritušo lapu un lietus dēļ atsevišķi ceļu posmi var būt arī slideni. Tāpat autovadītājiem lūgums izvēlēties laikapstākļiem un ceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot drošu distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

 

Atgādinām, ka par lūzušiem kokiem, slideniem ceļu posmiem, kā arī citiem apgrūtinājumiem uz valsts autoceļiem var informēt valsts SIA “Latvijas valsts ceļi” Satiksmes informācijas centram pa bezmaksas diennakts informatīvo tālruni 80005555.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām Jelgavā aicinām ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto un informācija: valsts SIA “Latvijas valsts ceļi”