24.5 °C, 2.5 m/s, 51.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBaismīgākās piedzīvojumu orientēšanās sacensības ir klāt!
Baismīgākās piedzīvojumu orientēšanās sacensības ir klāt!
18/10/2018

Jau sešpadsmito gadu pēc kārtas jaunieši, vecumā no 14-25 gadiem, kā arī ģimeņu komandas ar vienu pieaugušo sastāvā, tiek aicināti piedalīties sacensībās “Nobīsties Jelgavā 2018”, kas norisināsies 26. oktobrī. Katram būs iespēja iepazīt Jelgavu naksnīgā gaisotnē un pierādīt savu atjautību.

Orientēšanās sacensības “Nobīsties Jelgavā” rīko Jelgavas bērnu un jauniešu centra “Junda” Jauniešu klubs, sadarbībā ar biedrību “Remoss” un orientēšanās klubu “Alnis”.

 

Sacensības notiks trīs stundu garumā Jelgavas pilsētas teritorijā, apmeklējot piecpadsmit dažādus kontrolpunktus. “Nobīsties Jelgavā 2018” galvenā mērķauditorija ir jaunieši, taču iespēja pārbaudīt savu erudīciju, veiklību un orientēšanās prasmes varēs ikviens – gan jaunāki, gan vecāki, startējot arī ģimenes komandā. Vienīgais noteikums – ģimenes komandā jābūt vismaz vienam pieaugušajam. Ir sagatavoti īpaši uzdevumi kontrolpunktos, kur dalībnieki varēs pelnīt punktus un sacensties ar citiem veiklībā un atjautībā.

Jelgavas bērnu un jauniešu centra “Junda” Jauniešu klubs aicina pasākuma dalībniekus padomāt par vienotu komandas vizuālo tēlu, jo tas tiks vērtēts sacensību laikā un noslēguma priekšnesumā.

 

Pasākuma programma:

Pulksten 17 – 17.45 – Komandu reģistrēšanās dalībai sacensībās klātienē

(Pasta salas slidotavā, Jelgavā);

Pulksten 17.45 – 18.00 – Komandu pārstāvju instruktāža;

Pulksten 18.00 – 21.30 – Sacensību STARTS un FINIŠS

(orientēšanās pa kontrolpunktiem pilsētas teritorijā);

Pulksten 21.30 – 22.00 – Pulcēšanās noslēgumam – zupa un silta tēja

(Pasta salas slidotavā, Jelgavā);

Pulksten 22.00 – 22.40 – Pasākuma noslēgums, komandu prezentācijas un apbalvošana.

 

Lai piedalītos baismīgākajās orientēšanās sacensībās Jelgavā un jautri pavadītu rudens vakaru labā kompānijā, komandas piecu cilvēku sastāvā (klasesbiedri, draugi vai radinieki) aicinātas pieteikties:

1)      Tiešsaistē: ej.uz/nobistiesjelgava2018 (var nopelnīt pirmos 6 punktus)

2)      pasākuma dienā reģistrācijas laikā no pulksten 17.00 līdz 17.45, Pasta salas slidotavā.

 

“Nobīsties Jelgavā 2018” sacensību nolikums un vecāku atļaujas paraugs atrodami: ej.uz/nobistiesnolikums2018. Atgādinām, ka dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, dalībai sacensībās nepieciešams vecāku apliecinājums. Dalība pasākumā – BEZ maksas. Veiklākajiem un atraktīvākajiem – balvas no atbalstītājiem! Jaunumiem var sekot līdzi www.junda.lv un Facebook (@NobīstiesJelgavā2018 @Jelgavas bērnu un jauniešu centrs “Junda”).

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē