22.8 °C, 1.9 m/s, 64.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsBALTIJAS BĒRNU VIEGLATLĒTIKAS FESTIVĀLS
BALTIJAS BĒRNU VIEGLATLĒTIKAS FESTIVĀLS
29/05/2018

Jūnijā Jelgavā notiks starptautiskas vieglatlētikas sacensības!

Nodrošinot iespēju Latvijas un Baltijas valstu jaunajiem sportistiem sacensties starptautiskās vieglatlētikas sacensībās, stiprinot draudzības saites ar Baltijas valstu sporta skolām un klubiem, kā arī lai noskaidrotu Latvijas izlases sastāvu startam starpvalstu bērnu sacensībās Polijā (21.06.2018., Lowicz), šī gada 11. un 12.jūnjā Zemgales Olimpiskā centra stadionā tiks aizvadīts “Baltijas bērnu vieglatlētikas festivāls”. Sacensību sākums pirmdien pulksten 13.00 un otrdien pulksten 11.00.

Sacensībās aicināti piedalīties Latvijas skolu, sporta skolu, klubu un biedrību jaunie vieglatlēti, un uzaicinātās komandas no Igaunijas un Lietuvas.

Dalībnieki startē attiecīgās grupās:

  • 2005. g.dz. zēni un meitenes
  • 2006. g.dz. zēni un meitenes
  • 2007. g.dz. zēni un meitenes

 

ZOC stadionā notiekošajā “Bērnu vieglatlētikas festivāla” programmā ir iekļautas deviņas disciplīnas – 60 metru skrējieni, 60 metru barjerskrējieni, 300 metru skrējieni, 600 metru skrējieni, 1000 metru skrējieni, tāllēkšana, augstlēkšana, bumbiņas mešana un lodes grūšana. Sacensību NOLIKUMS.

Sacensības organizē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar biedrību “Latvijas Vieglatlētikas savienība” (LVS) un biedrību “Jelgavas vieglatlētikas klubs”. Sacensību galvenā tiesnese Aļona Fomenko (tālr. nr., 26549932, e-pasts: Alona.Fomenko@sports.jelgava.lv), sacensību galvenā sekretāre Anita Teilāne (tālr. 29427806, e-pasts: anita.teilane@riga.lv), Latvijas Vieglatlētikas sacensību komercdirektors Genādijs Ļebedevs (tālr. 29167018, 27188789, e-pasts: genadijs.lebedevs@athletics.lv). 

Sportistu pieteikšanās sacensībām notiek LVS mājaslapā www.athletics.lv no šī gada 28.maija līdz 6.jūnija plkst. 18.00. Dalībnieki LVS organizētajās vieglatlētikas sacensībās drīkst piedalīties tikai vieglatlētikas starta formā. “Baltijas bērnu vieglatlētikas festivāla” sacensību uzvarētājus nosaka atbilstoši IAAF vieglatlētikas sacensību noteikumiem.

Uzvarētāju apbalvošana notiek uzreiz pēc konkrētās disciplīnas fināla, atbilstoši apbalvošanas programmai. Sacensību 1.vietu ieguvēji visās disciplīnās (izņemot 60 m/b un lodes grūšanā) izcīna tiesības pārstāvēt Latvijas izlasi starptautiskās bērnu valstsvienību sacensībās Polijā. Ja dažādu iemeslu dēļ 1.vietas ieguvējs kādā no disciplīnām nevar pārstāvēt Latvijas izlasi, tiesības tikt iekļautam Latvijas izlasē pāriet pie 2.vietas ieguvēja/-as konkrētā disciplīnā.

Godalgoto vietu ieguvēji individuālās disciplīnās tiek apbalvoti ar medaļām un diplomiem, kā arī ar sacensību organizatoru sarūpētajām balvām. Stafešu skrējienos 1.vietas ieguvējas komandas dalībnieki tiek apbalvoti ar medaļu un diplomu, piemiņas balvu, savukārt 2. un 3.vietas ieguvējas komandas dalībnieki tiek apbalvoti ar medaļu un diplomu.

Visi rezultāti drukātā veidā tiek publiskoti uz informācijas dēļa sacensību norises vietā. Paredžets, ka rezultāti tiks atspoguļoti arī tiešsaistes režīmā interneta vietnē www.athletics.lv. 

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs