16.1 °C, 1 m/s, 86 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBaltijas valstu parlamentu komandas sacentīsies basketbolā
Baltijas valstu parlamentu komandas sacentīsies basketbolā
08/05/2019

Baltijas Asamblejas ceļojošā kausa izcīņa basketbolā spēkiem mērosies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas parlamentu komandas. Turnīrs notiks piektdien, 10.maijā, pulksten 15.00 Jelgavā, Jelgavas Sporta hallē, Mātera ielā 44a.

 

Pasākumā dalībniekus uzrunās BA prezidents Jānis Vucāns un Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. Latvijas komandu pārstāvēs deputāti Aldis Adamovičs, Uldis Augulis, Mārtiņš Bondars, Aivars Geidāns, Juris Jurašs, Edgars Kucins, Daniels Pavļuts, Sandis Riekstiņš, Viktors Valainis, Jānis Vitenbergs, Jānis Vucāns un Reinis Znotiņš, kā arī ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro. Savukārt Igaunijas un Lietuvas komandas pārstāvēs arī kaimiņvalstu premjerministri – Jiri Ratass un Sauļus Skvernelis.

 

 

Pulksten 15.15 sāksies Lietuvas un Igaunijas komandu spēle, pulksten 16.00 sacentīsies Latvijas un Igaunijas parlamentārieši, bet pulksten 16.45 – Latvijas un Lietuvas komandas. Izcīņu klātienē varēs vērot ikviens interesents.

 

Baltijas asamblejas rīkotais basketbola turnīrs notiek kopš 2006.gada, un pirmo ceļojošo kausu izcīnīja Lietuvas komanda. Nākamajos turnīros kauss aizceļoja pie Igaunijas parlamentāriešiem. Šī turnīra mērķis ir popularizēt basketbolu, fiziskās aktivitātes un veselīgu dzīvesveidu, kā arī atbalstīt ideju par Baltijas valstu parlamentāriešu sadarbības stiprināšanu ne tikai konferencēs un komiteju sēdēs, bet arī sportojot un piekopjot aktīvu dzīvesveidu.

 

Šogad, Baltijas Asamblejas prezidējošā valsts ir Latvija.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē