23.3 °C, 3.2 m/s, 41 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsBasketbolistēm sezona noslēgusies
Basketbolistēm sezona noslēgusies
20/03/2020

Reaģējot uz valstī esošo ārkārtas situāciju, Latvijas Basketbola savienība apturēja Latvijas sieviešu basketbola čempionātu un atcēla plānotās izslēgšanas spēles. Līdz ar to mūsu komandai “Jelgava/BJSS” sezona noslēgusies, Baltijas Basketbola līgā Starptautiskajā grupā izcīnot 4. vietu, savukārt Latvijas čempionātā mūsu komandai ir 7. vieta.

Latvijas Basketbola savienības valde lēma Latvijas sieviešu basketbola čempionāta dalībnieces klasificēt saskaņā ar komandu ieņemtajām vietām “Douglas” Baltijas Basketbola līgas noslēguma tabulā uz 2020. gada 1. martu. Baltijas Basketbolā līgā komandas sacentās divās meistarības grupās – elites un starptautiskajā grupā. Līdz ar to Latvijas čempionāta tabulā augstākās vietas ieņēma tās Latvijas komandas, kas startēja elites grupā.

 

Jelgavas komanda Baltijas Basketbola līgā iekļuva fināla četriniekā, un komandai vija iespēja cīnīties par medaļām. Pusfināla spēlē “Jelgava/BJSS” ar 55:64 atzina “BJBS Rīga/Juniores” pārākumu, un spēlē par 3. vietu arī piedzīvoja zaudējumu pret “Daugavpils universitātes” komandu ar 69:77. Līdz ar to mūsu meitenēm Baltijas līgas starptautiskajā grupā 4. vieta, kas Latvijas čempionāta tabulā dod 7. pozīciju.

 

“Visas četras Latvijas komandas, kas iekļuva Baltijas līgas starptautiskās grupas fināla četriniekā, ir līdzīgas un var spēlēt katra ar katru. Protams, ka mēs gribējām cīnīties par medaļām, bet šoreiz pietrūka sportiskās veiksmes,” tā pēc Baltijas basketbola līgas noslēdzošās spēles atzina Jelgavas komandas kapteine Dace Blūma.

 

 

Foto: Basket.lv