26.9 °C, 2.3 m/s, 60.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBaznīcā izskanēs Ziemassvētku koncerts
Baznīcā izskanēs Ziemassvētku koncerts
05/12/2015

Ar jaunu programmu 27.decembrī Jelgavas Sv.Annas luterāņu baznīcā koncertēs mūziķu apvienība “Tev tuvumā”. Šogad pamatsolistu statusā Aija Andrejeva, Artūrs Skrastiņš un Marts Kristiāns Kalniņš, bet uz skatuves kāps arī grupa "Putnu Balle", Kārlis Auzāns (čells, ģitāra), Jānis Miltiņš (klavieres), Valters Sprūdžs (bass), Kaspars Kurdeko (sitamie intrsumenti).

Publicitātes foto

Ar jaunu programmu 27.decembrī Jelgavas Sv.Annas luterāņu baznīcā koncertēs mūziķu apvienība “Tev tuvumā”. Šogad pamatsolistu statusā Aija Andrejeva, Artūrs Skrastiņš un Marts Kristiāns Kalniņš, bet uz skatuves kāps arī grupa “Putnu Balle”, Kārlis Auzāns (čells, ģitāra), Jānis Miltiņš (klavieres), Valters Sprūdžs (bass), Kaspars Kurdeko (sitamie intrsumenti).

Ik gadu Ziemassvētku laiks ir tas brīdis, kad mēs varam kļūt gaišāki, garīgāki un iejūtīgāki pret cilvēkiem, kuri ir mums līdzās. Arī šogad Latvijas mūziķi turpinās sadarbību projektā “Tev tuvumā” un aicinās ikkatru no mums sajust sirds siltumu, sniegt to visiem, kas pēc šī siltuma ilgojas un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu visu gada garumā!

Projekts “Tev tuvumā” kopīgi ieraksta un Latvijas dievnamos izpilda Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmu versijas akustiskās mūzikas izpildījumā.

Biļetes iegādājamas: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/10187 un Jelgavas kultūras nama kasē. Vairāk info: www.tevtuvuma.lv vai https://www.facebook.com/TevTuvuma?fref=ts

 
Informācija sagatavota
www.tevtuvuma.lv