17.6 °C, 1.7 m/s, 87.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaBeigušās biļetes uz noslēguma koncertu un deju lieluzvedumiem
Beigušās biļetes uz noslēguma koncertu un deju lieluzvedumiem
28/02/2018

Vakar pulksten 11 sākās biļešu tirdzniecība uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem. Jelgavā biļetes var iegādāties kultūras nama kasē.

Šodien kultūras nama kase strādā no pulksten 14 līdz 17. 

 

Kā liecina interneta vietnē dziesmusvetki.lv un facebook lapā Dziesmu un Deju svētki publicetā informācija, šobrīd jau beigušās biļetes uz noslēguma koncertu 8. jūlijā, abiem deju lieluzveduma koncertiem 6. un 7. jūlijā, kā arī deju lieluzveduma ģenerālmēģinājumu. Biļetes vēl ir pieejamas uz noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu, kā arī uz pārējiem Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem.

 

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās Latvijā un interneta veikalā www.bilesuparadize.lv. Rindas izveidojušās ne tikai pie tirdzniecības vietām, bet arī internetā, kur biļešu iegāde ir apgrūtināta. Atverot interneta veikalu, parādās paziņojums: “Labdien! Jūsu pieprasījums automātiski ir ievietots virtuālajā rindā. Izejot no sistēmas (pārlādējot lapu, interneta pārlūku vai datoru) un mēģinot tajā ieiet no jauna, tiks zaudēta iepriekšieņemtā vieta virtuālajā rindā. Gaidīšanas laiks rindā var pārsniegt 25 minūtes. 

 

Kopumā Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku programmu veido 65 pasākumi, no kuriem 43 ir bezmaksas. Pārējo 19 pasākumu biļešu cenu amplitūda ir 2–65 eiro saskaņā ar katra pasākuma programmu, skatītāju vietu skaitu un biļešu pieprasījumu. Biļešu cena svētku centrālajiem pasākumiem – deju lieluzvedumam «Māras zeme» un noslēguma koncertam “Zvaigžņu ceļā” – ir 15–65 eiro, bet uz šo pasākumu ģenerālmēģinājumiem – 7–45 eiro.

 

Jāpiebilst, ka, pērkot biļetes klātienē, viens pircējs uz katru pasākumu var iegādāties līdz četrām biļetēm. Savukārt interneta veikalā vienā pirkuma reizē var iegādāties astoņas biļetes, bet ne vairāk kā četras biļetes uz vienu pasākumu.

 

Par_biletem_1.png

 

Par_biletem_2.jpg

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē