24.1 °C, 2.5 m/s, 68 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsBērni izbauda sportisku azartu un kustību prieku
Bērni izbauda sportisku azartu un kustību prieku
26/11/2022

Šodien, 26. novembrī, Jelgavā pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal notika sporta svētki pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem un viņu ģimenēm “Heijā, heijā, pulkā nāc!”. Pasākums pulcēja gandrīz simts mazos sportotājus.

Sporta svētki ģimenēm ar bērniem “Heijā, heijā, pulkā nāc!” tiek rīkoti, lai veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, sekmētu bērnu fizisko spēju attīstību un kustību apguvi, veidojot pozitīvu attieksmi pret fiziskām aktivitātēm, un dodot iespēju ģimenēm ar bērniem pavadīt brīvo laiku kopā, piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs. Pasākums paredzēts ģimenēm ar 4–10 gadus veciem bērniem. Šoreiz pasākumā piedalījās 75 mazie sportotāji, kuriem līdz bija atnācis vismaz viens vecāks. “Tas ir diezgan optimāls skaits, lai nebūtu pārāk ilgi jāgaida līdz iespējai izpildīt uzdevumu,” norāda Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktora vietniece Maija Actiņa.

 

Bija izveidotas deviņas stacijas, kurās jāizpilda uzdevums: lēcieni maisā, mešana mērķī, šķēršļu josla, boulings, atmiņas spēle, pingpongs, frisbijs, veiklības stafete, līdzsvara uzdevumi. “Bērni ir dažādi, tādēļ, uz jautājumu, kurš uzdevums patika vislabāk, saņēmu atšķirīgas atbildes,” norāda M.Actiņa, piebilstot, ka galvenais ir tas, ka bērni kustas un darbojas ar prieku.

 

Par katru izpildītu uzdevumu dalībnieki savā dalības kartē saņēma zīmogu. Paveicot visus uzdevumus, pasākuma noslēgumā dalībnieki varēja tikt pie saldas pārsteiguma balvas.

 

Pasākumu organizēja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

 

Foto: Jelgavas Sporta servisa centrs