15.6 °C, 1.2 m/s, 89.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiBērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņa aicina uz “Brīvdienām Uzvaras parkā”
Bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņa aicina uz “Brīvdienām Uzvaras parkā”
25/07/2022

Sestdien, 30. jūlijā, pulksten 11 bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā ar radošajām darbnīcām turpināsies pasākumu cikls “Brīvdienas Uzvaras parkā”. Papildinot Jelgavas kultūras norišu klāstu, parkā brīvdienās tiks piedāvāta pasākumu programma bērnu auditorijai visas vasaras garumā.

Apmeklētājus sagaidīs radošās darbnīcas, rotaļu programmas un muzikālās izrādes, kā arī citi bērnu auditorijai piemēroti bezmaksas pasākumi.

 

Jau šajā sestdienā, 30. jūlijā, bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā paredzētas dažādas radošās darbnīcas.

 

Arī nākamajās jūnija sestdienās parkā notiks pasākumi bērniem. 6. augustā pulksten 11 paredzēta rotaļu programma ar tēliem Bingu un Sullu. 13. augustā pulksten 11 apmeklētāji aicināti piedalīties rotaļu programmā “Zaķu Banniju našķu grozs”. Savukārt no pulksten 12 līdz 16 bērni un jaunieši aicināti piedalīties “BTA Velozinis Akadēmijā”, ar velosipēdiem pārvarot velo trases elementus. 20. augustā pulksten 11 apmeklētāji aicināti uz muzikālo izrādi “Svētku diena draudzība”.

 

 

Bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņa Uzvaras parkā tika atvērta aizvadītā gada vasarā un tur bērni vecumā no viena līdz 12 gadiem var pavadīt laiku septiņos aktīvos un izzinošos laukumos. Aktivitāšu laukumi izbūvēti zonās atbilstoši trīs vecuma grupām. Uzvaras parks ir atvērts katru dienu no pulksten 7 līdz 23.

 

 

Foto: R.Subatovičs/ iestāde “Kultūra”

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē