18 °C, 1.3 m/s, 75 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaBērnudārzos mācības turpina 500 bērni
Bērnudārzos mācības turpina 500 bērni
27/04/2020

Jelgavas Izglītības pārvalde apkopojusi datus par pirmsskolas izglītības iestāžu apmeklējumu. Tie apliecina, ka, salīdzinājumā ar aizvadīto nedēļu, bērnu skaits bērnudārzos šonedēļ ir pieaudzis vidēji par 33 audzēkņiem un 27. aprīlī pirmsskolas izglītības iestādes apmeklē 500 bērni.

Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Sarmīte Joma stāsta, ka 27. aprīlī 11 pašvaldības bērnudārzos mācās 259 audzēkņi, bet desmit privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs – 241. “Pagājušajā nedēļā vidēji bērnudārzu katru dienu apmeklēja 463 bērni, bet šodien visās pirmsskolas izglītības iestādēs kopā uzņemti 500 audzēkņi,” stāsta S.Joma.

 

No pašvaldības bērnudārziem šobrīd skaitliski lielākais apmeklējums ir “Pasaciņā” – 55 audzēkņi, “Rotaļā” – 39 audzēkņi un “Kamolītī” – 30 bērni, bet privātajos bērnudārzos visvairāk bērnu ir “Pīlādzītī” – kopā 55 un “Rūķu mājā”, kur šodien mācības turpina 40 bērni, bet “Zvaigznītē” – 29 audzēkņi.

 

Bērnudārzi strādā, ievērojot visus ārkārtējā situācijā noteiktos drošības pasākumus, kā arī vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz apliecinājums, ka ģimene pēdējo 14 dienu laikā nav bijusi ārzemēs un saskarē ar Covid-19 slimu personu un vecākiem nav citu iespēju bērnu pieskatīšanai.    

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē