14.5 °C, 0.9 m/s, 95.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBērnudārzs “Sprīdītis” pieņemts ekspluatācijā
Bērnudārzs “Sprīdītis” pieņemts ekspluatācijā
19/07/2019

Noslēgušies energoefektīvu risinājumu ieviešanas pasākumi Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Sprīdītis”. Ēkai siltināta fasāde, izbūvēts jauns divslīpju jumts, mainīti logi un ārdurvis. 18.jūlijā Būvniecības Valsts kontroles biroja komisija apsekoja bērnudārzu, pārbaudīja dokumentāciju un lēma par objekta pieņemšanu ekspluatācijā.

Jāatgādina, ka darbi bērnudārzā tika uzsākti pērnā gada augustā. Projekta mērķis bija paaugstināt energoefektivitāti “Sprīdītī”, samazinot siltumenerģijas patēriņu un ar to saistītās izmaksas pašvaldībai piederošajā ēkā.

 

Lai nodrošinātu mūsdienu prasībām atbilstošu mācību un darba vidi, paaugstinātu ēkas energoefektivitātes līmeni un samazinātu izmaksas par siltuma enerģijas patēriņu ilgtermiņā, ēkā ir veikti virkne darbu: fasādes siltināšana, ēkas cokola daļas siltināšana, logu un ārdurvju nomaiņa, pagraba pārseguma siltināšana, bēniņu siltināšana, jauna divslīpju jumta izbūve, siltumapgādes sistēmas atjaunošana iekštelpās, apkures sistēmas balansēšana, ventilācijas sistēmas rekonstrukcija, apgaismojuma sistēmas modernizācija.

 

Paralēli ēkas energoefektivitātes rādītāju uzlabošanai bērnudārzs ieguvis estētiski pievilcīgu ārējo fasādi, labiekārtotu teritoriju un modernizētu apgaismojuma sistēmu ēkas fasādei un ārējiem ieejas mezgliem.

 

Piebilstams, ka tagad energoefektivitātes uzlabošanas darbi veikti visām Jelgavas pašvaldības bērnudārzu ēkām. 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē