14 °C, 0.5 m/s, 88.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaBērnudārzu “Alnītis” no jaunā gada vadīs Ilze Zāģere
Bērnudārzu “Alnītis” no jaunā gada vadīs Ilze Zāģere
23/11/2023

Šodien domes sēdē amatā iecelta pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Alnītis” jaunā vadītāja. No 2024. gada 1. janvāra bērnudārzu “Alnītis” vadīs līdzšinējā Dobeles pirmsskolas izglītības iestādes “Spodrītis” vadītāja Ilze Zāģere. 

Konkursā uz vakanto “Alnīša” vadītāja amata vietu tika saņemti trīs pretendentu pieteikumi. Kā piemērotāko kandidāti, kas arī apstiprināta novembra domes sēdē, konkursa vērtēšanas komisija izvirzīja I.Zāģeri. Viņai ir profesionālais maģistra grāds pedagoģijā, un izglītības nozarē I.Zāģere strādā jau vairāk nekā 40 gadus. 11 gadus viņa vada Dobeles pirmsskolas izglītības iestādi “Spodrītis” ar 12 grupām un 250 bērniem, un iestādē ir 63 darbinieku kolektīvs. Jāpiebilst, ka paralēli darbam pirmsskolas izglītības iestādē jau vairāk nekā 20 gadus I.Zāģere strādā par sporta deju treneri un ir profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāžu darbības un izglītības programmu īstenošanas kvalitātes vērtēšanas eksperte.

I.Zāģere pārceļas uz dzīvi Jelgavā, līdz ar to meklēja darba iespējas mūsu pilsētā. Viņa savā pieteikumā uzsver, ka vēlas sniegt savu ieguldījumu “Alnīša” izaugsmē, iestādē attīstot drošu un attīstību veicinošu izglītības vidi, nodrošinot iekļaujošu pieeju ikkatram (bērnam, vecākiem, personālam) individuālā potenciāla attīstīšanai. I.Zāģere “Alnīti” vēlas redzēt kā izglītības iestādi, kurā ir profesionāli darbinieki, atsaucīgi vecāki, ieinteresēti un motivēti izglītojamie, kas visi ar prieku mācās, ar degsmi dara un cieņpilni sadarbojas. “”Alnīti” redzu kā pieprasītu un konkurētspējīgu pirmsskolas izglītības iestādi. Gribas, lai uz bērnudārzu visi nāk ar prieku – gan bērni, gan vecāki, gan arī darbinieki. Un ceru, ka kopā mums tas izdosies,” tā I.Zāģere.

Saskaņā ar domes lēmumu jaunā vadītāja amatā stāsies 2024. gada 1. janvārī.

Jāatgādina, ka pašvaldība konkursu uz vakanto iestādes vadītāja amatu izsludināja pēc tam, kad tika saņemts iesniegums no līdzšinējās “Alnīša” vadītājas Annas Slokas par darba tiesisko attiecību izbeigšanu. Dome lēma viņu atbrīvot no iestādes vadītājas amata ar 29. septembri. Iestādes vadītāja pienākumus šobrīd pilda līdzšinējā iestādes vadītājas vietniece izglītības jomā Aija Freiberga.

Jāpiebilst, ka bērnudārzs “Alnītis” Brīvības bulvārī 31A ir jaunākā – divpadsmitā – pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde. To atklāja šā gada 14. aprīlī. Šobrīd “Alnītī” pirmsskolas izglītības programmu apgūst 130 mazie jelgavnieki.