27.3 °C, 2.7 m/s, 54.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBērnudārzu „Kāpēcīši” Ganību ielā vadīs Lāsma Lipiņa
Bērnudārzu „Kāpēcīši” Ganību ielā vadīs Lāsma Lipiņa
28/08/2014

Lai 2015. gadā jaunajā Ganību ielas 66 bērnudārzā varētu uzņemt pirmos bērnus, 28.augusta domes sēdē pieņemts lēmums par pirmsskolas izglītības iestādes „Kāpēcīši” dibināšanu un iestādes vadītāja apstiprināšanu amatā. Septiņu pretendentu konkursā izvēlēta līdzšinējā Ozolnieku vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Lāsma Lipiņa.

Foto: Krišjānis Grantiņš

Lai 2015. gadā jaunajā Ganību ielas 66 bērnudārzā varētu uzņemt pirmos bērnus, 28.augusta domes sēdē pieņemts lēmums par pirmsskolas izglītības iestādes „Kāpēcīši” dibināšanu un iestādes vadītāja apstiprināšanu amatā. Septiņu pretendentu konkursā izvēlēta līdzšinējā Ozolnieku vidusskolas direktora vietniece Lāsma Lipiņa.

L.Lipiņa līdz šim pildīja Ozolnieku vidusskolas direktora vietnieces audzināšanas darbā pienākumus. Jaunajai „Kāpēcīšu” vadītājai ir bakalaura grāds pedagoģijā un sākumskolas skolotāja kvalifikācija, bet maģistra grāds iegūts karjeras konsultēšanā. Tāpat viņa pašlaik turpina mācības pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursos, gūstot papildu zināšanas par pirmsskolas izglītības specifiku.

Jaunajam bērnudārzam būs trīs galvenie mērķi – veicināt bērnu veselīgu dzīvesveidu un nodrošināt peldētapmācību, īstenot iekļaujošo izglītību, tātad arī bērniem ar īpašām vajadzībām, kā arī daudzveidīgi izmantot informācijas tehnoloģijas.

Jāpiebilst, ka domes sēdē gan lēmums par pirmsskolas izglītības iestādes „Kāpēcīši” dibināšanu, gan jaunās vadītājas iecelšanu amatā, pieņemts vienbalsīgi, jautājumu skatot 12 Jelgavas domes deputātiem. Jelgavas Izglītības pārvaldei uzdots organizēt visas nepieciešamās darbības pirmsskolas izglītības iestādes reģistrēšanai Izglītības iestāžu reģistrā un pirmsskolas izglītības programmu licencēšanai.

Iestāde tiks dibināta un jaunā vadītāja savus darba pienākumus sāks pildīt 1. septembrī.

2015. gadā jaunajā pirmsskolas izglītības iestādē varēs uzņemt 280 bērnu.

 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē