22.8 °C, 1.9 m/s, 64.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBezdarba līmenis Jelgavā turpina sarukt
Bezdarba līmenis Jelgavā turpina sarukt
12/07/2016

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotie dati par reģistrēto bezdarba līmeni valstī liecina, ka Jelgavā jūnijā bezdarba līmenis ir sarucis, salīdzinot ar maija rādītājiem. Saskaņā ar NVA datiem mūsu pilsētā bezdarba līmenis sarūk jau kopš februāra.

Klikšķināt, lai atvērtu

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotie dati par reģistrēto bezdarba līmeni valstī liecina, ka Jelgavā jūnijā bezdarba līmenis ir sarucis, salīdzinot ar maija rādītājiem. Saskaņā ar NVA datiem mūsu pilsētā bezdarba līmenis sarūk jau kopš februāra.

Jūnijā Jelgavā bezdarba līmenis ir 6,4 procenti, kas ir nedaudz mazāks nekā bija maijā (6,6 procenti). Zemgalē kopumā jūnijā bezdarba līmenis ir 8 procenti, kas ir otrs zemākais rādītājs pa reģioniem uzreiz aiz Rīgas reģiona (5,3 procenti).

No valsts lielākajām pilsētām jūnijā viszemākais bezdarba līmenis reģistrēts Rīgā – 5 procenti, bet visaugstākais – Rēzeknē 15,8 procenti. Pārējās pilsētās reģistrētais bezdarba līmenis jūnijā ir: Valmierā – 5,4 procenti, Jūrmalā – 6,2 procenti, Ventspilī – 6,9 procenti, Jēkabpilī – 9,8 procenti, Daugavpilī – 11,3 procenti, Liepājā – 11,9 procenti.
 
Reģistrētā bezdarba līmenis valstī jūnija beigās bija 8,3 procenti, mēneša laikā tas samazinājies par 0,1 procentpunktu.
 

Reģistrētā bezdarba līmenis Jelgavā 2016. gadā
Janvārī – 7,8%
Februārī – 8 %
Martā – 7,6%
Aprīlī – 7,2%
Maijā – 6,6%
Jūnijā – 6,4%
 

Informācija sagatavota
NVA