24.1 °C, 3.5 m/s, 50.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaBezmaksas apmācības augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem
Bezmaksas apmācības augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem
25/10/2019

8. novembrī no pulksten 8.30 līdz 18 Hotel Jelgava norisināsies bezmaksas mācības augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem “Skatu Punkti: Ieguvumi”. Apmācībās būs iespēja noskaidrot kā panākt efektīvāku darbu, izmantojot talantus organizācijā un kā iegūt jaunus resursus ārpus tās.

Apmācību laikā paredzēts pilnveidot darba devēju spējas un iemaņas dažādības vadības prasmju izmantošanā ar mērķi palielināt diskriminācijas riskiem pakļauto personu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, tādejādi nodrošinot efektīvu vietējā darba tirgus resursu iegūšanu organizācijas attīstības vajadzībām.

 

Pasākuma laikā tiks sniegta individuāla izaugsmes pieredze un teorētiskas zināšanas, kas atbalstīs Jūs dažādības vadības praksē Jūsu organizācijā. Pasākuma ietvaros būs iespēja tikties ar darba devēju pārstāvi, kurš dalīsies pieredzē par dažādības vadības ieguvumiem reālā darba vidē.

 

Dalību pasākumā aicinām pieteikt www.skatupunkti.lv līdz 5.11.2019, atzīmējot mācības “8.11. Ieguvumi Jelgavā”. Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni 26044862, 29555338 vai rakstīt uz e-pastu info@skatupunkti.lv . Dalība bez maksas.

 

 

Foto: Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks

 

Informācija sagatavota

Nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks