4.3 °C, 4.2 m/s, 59.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaBezmaksas konsultācijās var apgūt darbu ar griešanas ploteri
Bezmaksas konsultācijās var apgūt darbu ar griešanas ploteri
22/03/2024

No 25. līdz 28. martam Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) ir iespēja  pieteikties bezmaksas individuālai konsultācijai prototipēšanas darbnīcā, lai apgūtu darbu ar griešanas ploteri.

Konsultācijas laikā varēs apgūt iekārtas “ScanNCut SDX 1250” funkcijas – skenēšana, dizaina un dažāda veida reljefu veidošana, rakstīšana, zīmēšana, papīra griešana un citas darbības ar materiāliem, kuru biezums nepārsniedz trīs milimetrus.

Šis griešanas ploteris transformē skenēto materiālu (piemēram, fotogrāfijas vai zīmējumus) griešanai paredzētā dizainā, ļaujot īstenot dažādas radošas idejas. Griešanu var veikt dažādiem materiāliem – filcam, audumam, ādai, papīram, kartonam un citiem.

Dalībnieki varēs iepazīt arī griešanas plotera izmantošanu, piemēram, uzlīmju, kaligrāfiski veidotu atklātnīšu izgatavošanā, vienlaikus uzzinot, ka šīs iekārtas izveidotās aplikācijas un zīmējumus iespējams ērti pārsūtīt uz saderīgām “Brother” zīmola šujmašīnām un izšūšanas iekārtām.

Konsultācijas laikā tiks izzinātas un praktiski izmēģinātas plotera daudzveidīgās izmantošanas iespējas, kas var noderēt kā profesionālām, tā arī  privātām vajadzībām.

Dalība konsultācijā ir bez maksas, un tai nepieciešams iepriekš pieteikties, par vēlamo laiku kopīgi vienojoties ar konsultāciju vadītāju. Norises vieta – ZRKAC Svētes ielā 33.

Pieteikšanās un papildu informācija, rakstot uz e-pasta adresi ilona.tramdaka@zrkac.jelgava.lv.