-1.8 °C, 4.9 m/s, 88.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBezmaksas lekcija uzņēmējiem par datubāžu izmantošanu
Bezmaksas lekcija uzņēmējiem par datubāžu izmantošanu
18/03/2012

Trešdien, 21.martā, pulksten 10 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē viesosies SIA „Lursoft IT” pārstāvji, kas esošajiem un topošajiem uzņēmējiem stāstīs par Lursoft datubāzes sniegto iespēju izmantošanu savām darba vajadzībām.

Uzņēmēji un uzņēmumu darbinieki varēs iegūt informāciju par esošajiem vai topošajiem sadarbības partneriem, klientiem, kā arī pārbaudīt un salīdzināt sava uzņēmuma finanšu rādītājus ar citiem komersantiem – nozares vai konkurējošajiem uzņēmumiem. Prezentācijas laikā tiks sniegts ieskats, kā ar finanšu datu, informācijas, kas pieejama par fiziskām un juridiskām personām, palīdzību ir iespēja nodrošināties pret potenciālajiem biznesa riskiem un sasniegt labākus uzņēmējdarbības rādītājus.

Prezentācijas laikā tiks aplūkotas tādas uzņēmējiem aktuālas tēmas kā publicitāte, konkurentu un nozaru analīze, izmantojot portāla www.news.lv laikrakstu bibliotēkas arhīvu.

Uzņēmēji ir aicināti gūt pieredzi, kā uzlabot sava darba kvalitāti, pielietojot dažādus mūsdienīgus datu apstrādes un klientu pārvaldības rīkus, kā arī kā efektīvi ikdienas darbā izmantojot dažāda veida notikumu monitoringus.

Lekcijai paredzēts laiks no plkst. 10.00 līdz 14.00. Lūdzam pieteikties līdz 19.martam!

Informācija un pieteikšanās:
Tel.: 29491614
E-pasts:
Adrese: Akadēmijas 26, Jelgava

Informāciju sagatavoja
SIA “Lursoft IT”