17 °C, 1 m/s, 88.9 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaBezmaksas nodarbības pilsonības iegūšanai
Bezmaksas nodarbības pilsonības iegūšanai
02/05/2024

Jelgavas pašvaldība interesentus aicina pieteikties bezmaksas sagatavošanas nodarbībām Pilsonības likumā noteiktajām zināšanu pārbaudēm jeb naturalizācijas eksāmenam. Nodarbības notiks pašvaldības iestādē “Sabiedriskais centrs” Skolotāju ielā 8.

Apmācībām var pieteikties jelgavnieki vecumā no 25 līdz 65 gadiem, kuru mērķis ir iegūt Latvijas Republikas pilsonību un kuri uzreiz pēc apmācībām plāno kārtot Pilsonības likumā noteiktās zināšanu pārbaudes.

Programmā būs 48 kontaktstundu nodarbības, kuru laikā varēs sagatavoties latviešu valodas prasmes pārbaudei, paplašināt zināšanas par Latvijas Republikas vēstures, Satversmes un valsts pārvaldes jautājumiem un iepazīties ar naturalizācijas eksāmena kārtību un vērtēšanas sistēmu.

Nodarbības sāksies, tiklīdz būs nokomplektēta grupa, un plānots, ka tās notiks divas reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās no pulksten 17.30 līdz 20.

Pieteikties nodarbībām var pa tālruni 63005467 vai klātienē Jelgavas pašvaldības iestādē “Sabiedriskais centrs” Skolotāju ielā 8, 103. kabinetā. Apmācības organizē iestāde “Sabiedriskais centrs”.