19.1 °C, 1.8 m/s, 94 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaBezmaksas semināri par labsajūtu darbā
Bezmaksas semināri par labsajūtu darbā
18/10/2019

Latvijā no 4. līdz 6.novembrim norisināsies Supervīzijas dienas, kuru ietvaros arī Jelgavā tiks piedāvātas bezmaksas konsultācijas un semināri no valstī praktizējošiem supervizoriem par labsajūtu darba vietā.

Jelgavā bezmaksas semināri sniegs Inga Remerte, diplomēta supervizore ar izglītību tiesību zinātnēs, uzņēmumu un iestāžu vadībā un pedagoģijā. 4. un 5.novembrī tiks organizētas konsultācijas par labsajūtas nodrošināšanu darba vietā un citiem ar darba apstākļiem saistītiem aspektiem.

 

  • 4.novembrī pulksten 10 un 11.30 notiks divas bezmaksas individuālās sesijas par tēmu “Emocionālā labsajūta darba vietā – ko/kā/kad darīt?”. Norises vieta: Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 16, 314. kabinetā.
  • 4.novembrī no pulksten 17.30 līdz 19.30 tiks organizēta viena bezmaksas grupas sesija par tēmu “Emocionālā labsajūta darba vietā – ko/kā/kad darīt?”. Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots – 7 personas.
  • 5. novembrī pulksten 15 un 16.30 norisināsies divas bezmaksas individuālās sesijas par tēmu “Kā mainīt attieksmi, ja nevar mainīt apstākļus darba vietā?”.
  • 5.novembrī no pulksten 18 līdz 20 tiks organizēta viena bezmaksas grupas sesija par tēmu “Kā mainīt attieksmi, ja nevar mainīt apstākļus darba vietā?”.

Jāatzīmē, ka sesiju skaits ir ierobežots. Interesenti ir aicināti pieteikties līdz 1.novembrim, zvanot pa tālruni 28887292 vai rakstot uz e-pastu irtelpa@inbox.lv.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē