15.1 °C, 1 m/s, 84.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBezmaksas treniņus piedāvā turpināt ar video starpniecību
Bezmaksas treniņus piedāvā turpināt ar video starpniecību
16/03/2020

Līdz ar ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī ir apturētas veselības veicināšanas aktivitātes pilsētā. Izņēmums ir bezmaksas treniņi “Kardio un spēks”, “Body art” un “Vesela mugura”, kurus trenere Tatjana Gorbatko piedāvā turpināt virtuāli. Proti, viņa ir sagatavojusi videotreniņus, kas dalībniekiem vingrinājumus ļauj veikt jebkurā laikā un vietā. Pirmais videotreniņš – “Kardio un spēks” – tiks publicēts jau šovakar, 16. martā, pulksten 19.

“Manis vadītās bezmaksas nodarbības Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) vidēji vienā reizē apmeklē 70–80 cilvēku, un nevēlos, lai tās uz mēnesi tiktu pārtrauktas. Būt kustībā ir ļoti svarīgi, tieši tāpēc, lai vingrotāji saglabātu ritmu un turpinātu darīt to, kas viņiem patīk, reizē uzlabojot veselību, un ar fizisko aktivitāšu palīdzību mazinātu stresu, es nodrošināšu videotreniņus,” stāsta T.Gorbatko.

 

Jāatgādina, ka veselības veicināšanas programmas gaitā trenere pirmdienās un trešdienās ZOC vada augstas intensitātes treniņus “Kardio un spēks”, otrdienās – “Body art” un ceturtdienās – “Vesela mugura”, kas ir zemākas intensitātes treniņi. No šīs nedēļas šie treniņi tiks nodrošināti attālināti – trenere katru treniņu ierakstīs video, un attiecīgajā dienā tas tiks publicēts viņas youtube.com kontā “TG balance”, kā arī saite uz to būs pieejama feisbuka lapā “TG balance” un “Veselības veicināšana Jelgavā”.

 

“Videotreniņi līdz 14. aprīlim notiks pēc tāda paša grafika, kā tad, kad trenējāmies klātienē ZOC,” skaidro T.Gorbatko, norādot, ka dalībnieki treniņa vingrinājumus varēs veikt sev ērtā laikā. “Iespējams, daļa jelgavnieku pulksten 19 nevar piedalīties treniņā, tādēļ visus vingrinājumus, kas iekļauti videotreniņā, varēs noskatīties jebkurā brīdī un izpildīt, kad cilvēkam ir ērti. Nestrādāsim vairs vienoti komandā, bet turpināsim kustēties ģimenes lokā vai varbūt dažu draugu kompānijā,” saka trenere.

 

T.Gorbatko norāda, ka treniņu dalībnieki šo ieceri jau novērtējuši ļoti augstu, jo tādējādi viņi varēs turpināt iesākto. “Iespējams, ka internetā ievietošu arī kādu papildu video, kurā skaidrota tehnika un dažādi knifiņi, par kuriem dalībniekiem būs radušies jautājumi,” stāsta T.Gorbatko.

 

 

Foto: no treneres personīgā arhīva

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē