14.6 °C, 0.8 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaBezmaksas vingrošanas treniņi turpmāk notiks divreiz nedēļā
Bezmaksas vingrošanas treniņi turpmāk notiks divreiz nedēļā
05/06/2020

No nākamās nedēļas Veselības veicināšanas programmas dažādas intensitātes āra treniņi notiks divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās. Mainīta arī treniņu norises vieta. Taču, tāpat kā līdz šim, treniņam obligāti ir iepriekš jāpiesakās.

 

Veselības veicināšanas programmas koordinatore Jelgavā Agita Dilāne stāsta, ka pirmdienās pulksten 19 Jelgavas pamatskolas “Valdeka”-attīstības centra sporta laukumā notiks treniņš “Kardio/spēks”, bet ceturtdienās pulksten 19 – treniņš “Gudrās kustības”, kas notiks pils saliņā. Treniņus vadīs trenere Tatjana Gorbatko.

 

Lai koordinētu dalībnieku plūsmu, uz nodarbībām ir obligāti iepriekš jāpiesakās, rakstot sms trenerei uz tālruni 29532699. Pagaidām noteikumi paredz, ka nodarbībā drīkst piedalīties tikai 24 dalībnieki un treneris. Ja pēc ārkārtējās situācijas beigām tiks mainīti pulcēšanās ierobežojumi, pieteikšanās katram treniņam nebūs nepieciešama.

 

Pirms un pēc katra treniņa būs iespēja dezinficēt rokas.

 

Nodarbības notiek projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta” ietvaros.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē