16.4 °C, 1.2 m/s, 95.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaBibliotēka aicina uz tikšanos ar grāmatu autoru Dzintaru Tilaku un dziesminieku Āri Ziemeli
Bibliotēka aicina uz tikšanos ar grāmatu autoru Dzintaru Tilaku un dziesminieku Āri Ziemeli
23/10/2019

Jelgavas pilsētas bibliotēka 3. novembrī pulksten 14 ar pasākumu “Cauri gadiem ar dziesmām un grāmatām” uzsāks Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstīto projektu “VIŅI raksta – vīrietis rakstnieks latviešu literatūrā” – tikšanās ar latviešu autoriem. Projekts tiek īstenots, lai uzturētu Jelgavas un tuvākās apkārtnes iedzīvotāju lasīšanas aktivitāti un rosinātu interesi par latviešu oriģinālliteratūru.

Pirmais cikla pasākums būs ne tikai literārs, bet arī muzikāls, jo tajā tiksies divi draugi – Dzintars Tilaks – radiobalss un 14 grāmatu autors un Āris Ziemelis – komponists un  dziesminieks, aptuveni 120 dziesmu autors.

 

Dzintars Tilaks ir pazīstams Latvijas Radio žurnālists un vairāku lielisku grāmatu autors. Viņš raksta gan pieaugušajiem, gan bērniem. Līdz šim iznākušas 12 viņa grāmatas, tajā skaitā „Latviskās sirdslietas”, „Piķis un zēvele”, „Pazīstamām personībām papildinātas Pārdaugavas piezīmes”, „Oki doki! jeb Kad mēs augām”, „Čomiņš”, „Labo blēņu vasara”.

 

Projekta “VIŅI raksta – vīrietis rakstnieks latviešu literatūrā”  ietvaros notiks tikšanās arī ar tādiem pazīstamiem autoriem kā Armands Puče un Jānis Joņevs.

 

Aicinām ikvienu uz nesteidzīgu pēcpusdienas tikšanos Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26. Dalība pasākumā bez maksas.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas bibliotēkā