21.8 °C, 2.1 m/s, 93.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaBibliotēka iepazīstina ar klausāmgrāmatu piedāvājumu
Bibliotēka iepazīstina ar klausāmgrāmatu piedāvājumu
12/03/2021

Jelgavas pilsētas bibliotēka informē par tās daudzveidīgo klausāmgrāmatu krājumu. Piedāvājumā atrodama plaša kolekcija gan lieliem, gan maziem klausītājiem, kā arī sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Jelgavas filiāli pieejama iecienīta latviešu un ārzemju daiļliteratūra ieskaņotā formātā.

Bibliotēka piedāvā dažādas bērnu grāmatas mazajiem klausītājiem, piemēram, Astrīdas Lindgrēnas “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta“, Džanni Rodāri “Sīpoliņa piedzīvojumi“, Jākoba Grimma “Pasakas“, Hansa Kristiana Andersena “Mazā nāriņa” un citus darbus. Savukārt pieaugušajiem bibliotēka iesaka Viļa Lācīša “Stroika ar skatu uz Londonu“,  Gundegas Repšes “Septiņi stāsti par mīlu“, Ingas Gailes “Āda“, Imanta Ziedoņa “Epifānijas” un citas grāmatas audio formātā. Pilns bliotēkas klausāmgrāmatu katalogs apskatāms un darbi piesakāmi ŠEIT.

 

Savukārt sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Jelgavas filiāli tiek piedāvāta ieskaņota  latviešu un  ārzemju  daiļliteratūra, kas periodiski tiek mainīta. Šobrīd bibliotēkā uz vietas pieejami tādu iecienītu grāmatu lasījumi no latviešu autoriem kā Līgas Blauas “Uldis Dumpis. Zemgalietis”,  Arnolda Auziņa “Vendeta letiņu gaumē”, Andra Akmentiņa “Skolotāji” un ārzemju literatūras darbi, piemēram, Elizabetes Maknīlas “Leļļu darbnīca”, Džīnas Stounas “Klusā sezona” un Kārenas Vaitas “Ūdens atmiņa”.

 

Latvijas Neredzīgo bibliotēkas ierakstu mērķauditorija ir cilvēki ar redzes un citām veselības problēmām. Arī ja lasītājs ikdienā lieto brilles vai grāmatu lasot grūti to noturēt, ikvienam ir iespēja  klausīties  audiogrāmatu.

 
 
Foto un informācija: Jelgavas pilsētas bibliotēka