21.6 °C, 1.9 m/s, 67.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaBibliotēka maina kārtību, kādā tiek nodotas paņemtās grāmatas
Bibliotēka maina kārtību, kādā tiek nodotas paņemtās grāmatas
16/10/2020

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību un pēc iespējas ilgāk saglabātu iespēju apkalpot lasītājus klātienē, sākot ar 16. oktobri Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles maina kārtību, kādā tiek nodotas paņemtās grāmatas.

Aicinām ikvienu lasītāju Jelgavas pilsētas bibliotēkā Akadēmijas ielā 26 un bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis Zemgales prospektā 7 grāmatas nodot pašapkalpošanās iekārtā. Savukārt Pārlielupes bibliotēkā un Miezītes bibliotēkā, kur šādu iekārtu vēl nav, lasītāji grāmatas varēs ievietot īpaši iekārtotā grāmatu nodošanas kastē bibliotēkas iekštelpās, īpaši tam norādītā vietā. Nodotās grāmatas 3 dienas atradīsies karantīnā, un tikai pēc tam bibliotekāri tās apstrādās un novietos atpakaļ plauktā. Laikā, kad bibliotēka slēgta, kā ierasts, grāmatas var nodot arī grāmatu nodošanas iekārtā ārpus bibliotēkas ēkas, Akadēmijas ielā 26.

 

Arī grāmatu izsniegšana Jelgavas pilsētas bibliotēkā Akadēmijas ielā 26 un Zinītī pēc iespējas notiek tikai ar pašapkalpošanās iekārtas starpniecību, tādējādi mazinot rindas un saīsinot bibliotēkā pavadīto laiku.

 

Tāpat bibliotēka īpaši šajā laikā aicina rezervēt grāmatas un pagarināt to nodošanas termiņu attālināti – caur e-katalogu.

 

Atgādinām, ka, ierodoties bibliotēkā, ir jāuzvelk sejas maska un jāievēro 2 metru distance no apkārtējiem. Bibliotēka nodrošina iespēju mazgāt un dezinficēt rokas, kā arī regulāri vēdina telpas un dezinficē virsmas.

 

 

Informācija un foto: Jelgavas pilsētas bibliotēka