23.2 °C, 2.8 m/s, 55.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaBibliotēka piedāvā saņemt skenētus iespieddarbu fragmentus
Bibliotēka piedāvā saņemt skenētus iespieddarbu fragmentus
04/01/2021

Lai sniegtu atbalstu iedzīvotājiem laikā, kad bibliotēkas klātienē nav pieejamas, Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā e-pastā saņemt skenētus materiālus no grāmatām, laikrakstiem un citiem iespieddarbiem. Pakalpojums ir pieejams tikai reģistrētiem bibliotēkas lasītājiem un tas ir bez maksas.

Kā informē bibliotēkā, lai pasūtītu iespieddarbu skenēšanu, ir jānosūta pieprasījums uz  e-pastu, jānorāda Lasītāja kartes numurs un iespieddarbs no bibliotēkas krājuma, kura fragmentu lasītājs vēlas noskenēt. Pieejamais apjoms var būt ne lielāks par 15 procentiem no darba apjoma. Apjoma ierobežojumu nosaka Autortiesību likums un Biedrības “Latrepro” vadlīnijas par publicēta darba reprogrāfiskas reproducēšanas pieļaujamo apjomu.

 

Lai reģistrētos un kļūtu par Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītāju, jāaizpilda pieteikuma anketa, kas pieejama ŠEIT. Jāpiebilst, ka bibliotēkas lasītājiem tiek sniegta arī pieeja visiem bibliotēkas piedāvājumā esošajiem digitālajiem resursiem.

 

Bibliotēku kontaktinformācija: info@biblioteka.jelgava.lv (Jelgavas pilsētas bibliotēka); parlielupe@biblioteka.jelgava.lv (Pārlielupes bibliotēka); miezite@biblioteka.jelgava.lv (Miezītes bibliotēka); zinitis@biblioteka.jelgava.lv (Jelgavas bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis”).

 

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: Jelgavas pilsētas bibliotēka