25.3 °C, 1.6 m/s, 82 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaBibliotēkā var rezervēt jaunās grāmatas
Bibliotēkā var rezervēt jaunās grāmatas
18/03/2021

No šodienas Jelgavas pilsētas bibliotēkā var rezervēt jaunās grāmatas – jau otro jaunumu pievedumu šomēnes. Sarakstā interesenti atradīs pašmāju un ārzemju autoru romānus, padomus veselīga dzīvesveida uzsākšanai un mierīgas dzīves noslēpumus, dzejas krājumus, medicīnas un metodiskās grāmatas un daudz ko citu, informē bibliotēkā.

Sarakstā atrodamas, piemēram, Zentas Anspokas “Sākam mācīties” skolotāja grāmatas pirmsskolas izglītības veicināšanai galvenokārt par dabaszinātņu tēmām, Kevina Kvana populāro romānu “Bagāto ļaužu problēmas”, pavasarim aktuālo Latvijas ligzdojošo putnu atlantu un citas. Bibliotēkas piedāvājumā iekļauta arī Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja speciālistes Ineses Deksnes grāmata “Jelgavas parki stāsta” par Jelgavas pilsētas zaļo zonu pārmaiņām laika gaitā, populārām pastaigu vietām parkos, kuras varam apmeklēt arī šodien un parkiem un skvēriem, kurus varam atminēties vien vēstures vizuālajās un rakstītajās liecībās. Jāpiebilst, ka marta jaunumos atrodams arī apjomīgs grāmatu pievedums krievu valodā. Jauno grāmatu saraksts ar anotācijām un saitēm uz e-katalogu pieejams ŠEIT.

 

Lai varētu rezervēt grāmatas un citus bibliotēkas materiālus, jāreģistrējas kā bibliotēkas lasītājam. Vairāk par reģistrāciju ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas bibliotēka

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē