19.9 °C, 6.3 m/s, 82.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiBibliotekāri ielūdz uz ziedu kompozīciju izstādi
Bibliotekāri ielūdz uz ziedu kompozīciju izstādi
18/06/2024

Ieskandinot Līgo svētku nedēļu, Jelgavas Pilsētas bibliotēkā apmeklētājiem ir iespēja baudīt izstādi “Lasīt ziedā, lasīt grāmatā”, kuru veidojuši bibliotēkas darbinieki. Ziedu pušķiem rūpīgi piemeklētas arī grāmatas, kas kalpojušas par iedvesmu radītajai kompozīcijai un var kļūt par pamudinājumu lasāmvielai arī apmeklētājiem.

Bibliotēkas darbinieku ziedu kompozīciju izstāde tiek veidota jau desmito gadu, kļūstot par neatņemamu Līgo svētku tradīciju bibliotēkā. Kā zināms, gan senatnē, gan mūsdienās Jāņu svinēšana bez jāņuzālēm nav iedomājama, jo šīs zāles vienmēr ir bijušas ne tikai praktiski svarīgas, bet arī apveltītas ar dziednieciskām un maģiskām īpašībām.

Bibliotēka sirsnīgi aicina ikvienu nākt un apmeklēt šo izstādi, lai iemantotu Līgo svētku noskaņu un baudītu ziedu sniegto burvību un smaržu šeit pat, pilsētā. Ziedu kompozīcijas apskatāmas visu nedēļu līdz 21. jūnijam bibliotēkas darba laikā no pulksten 10 līdz 18. Jāpiebilst, ka no 22. līdz 24. jūnijam (ieskaitot) bibliotēka būs slēgta.