16.4 °C, 3.5 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaBibliotēkas aicina ģimenes pieteikties Mazo pūcēnu skoliņai
Bibliotēkas aicina ģimenes pieteikties Mazo pūcēnu skoliņai
11/09/2023

Jelgavas Pilsētas bibliotēka un filiālbibliotēkas – Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” – aicina trīsgadniekus un viņu vecākus līdz 25. septembrim pieteikties uz nodarbību ciklu “Mazo pūcēnu skoliņa”, kas iekļauts lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts”.

Nodarbību cikls ir sadalīts trīs daļās, kurās bērni ar saviem vecākiem varēs iepazīt bibliotēku un grāmatas, klausīties un lasīt pasakas, radoši darboties un krāsot, kā arī iegūt jaunus draugus. Pēc skoliņas absolvēšanas katrs dalībnieks saņems Pūcītes liecību un balvu par dalību.

Vecāki, kuriem ir bērni vecumā no trim līdz četriem gadiem, nodarbībām aicināti pieteikties kādā no bibliotēkām klātienē vai zvanot:

  • Miezītes bibliotēkā (Dobeles šoseja 100A, tālrunis – 63083151) nodarbības notiks 12. un 19. oktobrī.
  • Jelgavas Pārlielupes bibliotēkā (Loka maģistrāle 17, tālrunis – 63011829) nodarbības notiks 7. un 14. oktobrī.
  • Bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītī” (Zemgales prospekts 7, tālrunis – 63029093) nodarbības notiks 7. un 14. oktobrī.
  • Jelgavas Pilsētas bibliotēkā (Akadēmijas iela 26, tālrunis – 63046587), nodarbības notiks 8. un 15. oktobrī.
  • Pēdējā – trešā – nodarbība notiks visiem dalībniekiem kopā 22. oktobrī Jelgavas Pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē.

„Grāmatu starts” ir LNB Bērnu literatūras centra veidota lasīšanas veicināšanas programma pirmsskolas vecuma bērniem, kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību un tajā ir iesaistījušās daudzas Latvijas bibliotēkas, tostarp Jelgavas.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.