18.9 °C, 1.6 m/s, 83.3 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“BIGBANK SKRIEN LATVIJA” 5.POSMS – “JELGAVAS NAKTS PUSMARATONS”
“BIGBANK SKRIEN LATVIJA” 5.POSMS – “JELGAVAS NAKTS PUSMARATONS”
19/07/2017

Sestdien Jelgavā pulcēsies tūkstošiem skrējēju!

“Jelgavas nakts pusmaratons” ir vienīgais nakts pusmaratons “Bigbank Skrien Latvija” skriešanas seriāla sezonā un arī vienīgais nakts pusmaratons Latvijā, kas šogad Jelgavas ielās notiks 22.jūlijā, piedāvājot tūkstošiem aktīva dzīvesveida cienītāju pārbaudīt spēkus intriģējošā gaisotnē. Kamēr izturīgākie skrējēji kilometrus skaitīs 21 kilometra distances jaunajā trasē, citi mērosies spēkiem 5, 10 kilometru skrējienā vai izaicinās sevi nūjojot. Kā ierasts, pasākuma diena solās būt daudzveidīgām aktivitātēm un pozitīvām emocijām bagāta.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šoreiz pasākuma centrs atradīsies vienā no Jelgavas krāšņākajām vietām – Pasta salā. Dienu pirms starta norisināsies tradicionālais EXPO, bet pasākuma dienā tiks izvietotas reģistrācijas un numuru izsniegšanas teltis, tirdzniecības un atpūtas zonas, radošās darbnīcas bērniem. Skriešanas seriāla “Bigbank Skrien Latvija” piektais posms “Jelgavas nakts pusmaratons” notiks jau ceturto gadu. Pērn tas uz starta pulcēja vairāk kā četrus tūkstošus dalībnieku, tādējādi ieejot skriešanas seriāla vēsturē, kā skrējiens ar visu laiku lielāko dalībnieku skaitu.

PASĀKUMA PROGRAMMA

Ceturtdiena, 20.jūlijs

# plkst. 15:00 – 22:00 Numuru saņemšana T/P ALfa Sportland 2.stāvā (Rīga)

Piektdiena, 21.jūlijs

# plkst. 12:00 – 20:00 Numuru saņemšana Pasta salā

Sestdiena, 22.jūlijs

# plkst. 12:00 – Latvijas čempionāts ūdens motosportā

# plkst. 12:00 – Jelgavas čempionāts pludmales volejbolā, 3.posms

# plkst. 16:00 – Numuru saņemšana

# plkst. 17:00 – DIP DAP čempionāts

# plkst. 19:00 – Mazuļu rāpošanas sacensības 

# plkst. 20:00 – Bērnu skrējiens

# plkst. 21:00 – Putu balīte sadarbībā ar Sportland

# plkst. 21:05 – uzstājas grupa “TirkizBand”

# plkst. 22:15 – BTA 5km; Nike 10km; 21,0975 km skrējiens; 5km nūjošana

# plkst. 23:00 – grupa “TirkizBand”

# plkst. 00:15 – Miks Galvanovskis

# plkst. 01:00 – Apbalvošana

TRASES PLĀNS

 

Viena no “Jelgavas nakts pusmaratona” ievērojamākajām novitātēm ir jaunā desmit un divdesmit viena kilometra trase, ko izstrādājuši Latvijas labākie garo distanču skrējēji. Trase interesanta būs dalībniekiem, kas Jelgavas skrējienā piedalījušies visus iepriekšējos gadus. Šogad desmit kilometru aplis aptvers arī Lielupes labo krastu un vedīs skrējējus Rīgas virzienā līdz pat Zemgales Olimpiskajam centram.

Skrējiena organizatori aicina interesentus izveidot komandu ar draugiem vai kolēģiem un padarīt skrējienu vēl aizraujošāku. Komandas var veidot individuāli skrējēji, skriešanas klubi un uzņēmumi atsevišķi. Vienas komandas sastāvā drīkst būt minimums 4, bet maksimums 8 dalībnieki jebkādās dzimumu proporcijās. Lai piedalītos komandu ieskaitē, vienā komandā katrā posmā ir jāstartē vismaz 2 dalībniekiem, kas skrien pusmaratonu (21,0975 km), 1 dalībniekam, kurš skrien NIKE skrējienu (~ 10-12km) un 1 dalībniekam, kurš skrien Tautas skrējienu (~ 5-7 km) 

Vairāk aktuālās informācijas un reģistrācija Jelgavas nakts pusmaratonam – www.bigbankskrienlatvija.lv

 

 

Informācija: Skrien Latvija