16.6 °C, 1.2 m/s, 89.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBiļetes uz Ledus skulptūru festivālu Jelgavā iepriekšpārdošanā lētākas
Biļetes uz Ledus skulptūru festivālu Jelgavā iepriekšpārdošanā lētākas
15/01/2020

No 7. līdz 9. februārim Jelgavas pilsēta aicina uz Baltijā vērienīgāko ledus supervaroņu salidojumu – 22. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu. Ledus māksla, skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumi,  plaša kultūras programma un citi pārsteigumi.

Interesenti aicināti saplānot nedēļas nogali Jelgavā un līdz 6. februārim iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā lētāk, dodoties uz jebkuru no “Biļešu paradīze” kasēm vai apmeklējot www.bilesuparadize.lv.

 

Iepriekšpārdošanā biļetes cena pieaugušajam 5 eiro, skolēniem, studentiem, invalīdiem un pensionāriem 3 eiro. Ģimenei – 2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni, kā arī izmantojot “3+ Ģimene karti” – biļete 10 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.

 

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI JELGAVNIEKIEM

 

Jelgavnieki biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties lētāk – biļetes cena 3 eiro, izmantojot Jelgavas pilsētas iedzīvotāja karti vai laikraksta “Jelgavas Vēstnesis” kuponu. Tāpat biļetes izdevīgākas uzrādot Jelgavas skolēna apliecību – biļetes cena 2 eiro. Jelgavnieka atlaides biļetēm tikai Jelgavas kultūras nama kasē.

 

Festivāla laikā biļetes būs dārgākas. Vairāk informācija par biļešu cenām ŠEIT.

 

Starptautisko ledus skulptūru festivālu rīko Jelgavas pilsēta un iestāde “Kultūra”, atbalsta “Ramirent”.

 

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto un informācija: JPPI “Kultūra”