24.5 °C, 2.9 m/s, 79.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBJC “Junda” rīko “Virtuālo brīvlaiku”
BJC “Junda” rīko “Virtuālo brīvlaiku”
16/03/2020

Saistībā ar koronavīrusa Covid-19 straujo izplatību Eiropā un ārkārtas stāvokļa izsludināšanu valstī ir atcelti visi brīvlaika pasākumi, tostarp Jelgavas bērnu un jauniešu centra (BJC) “Junda” plānotās aktivitātes. Neskatoties uz to, centrs aicina mājās esošos bērnus un viņu vecākus piedalīties īpašā akcijā, kurai dots nosaukums “Virtuālais brīvlaiks“.

“Virtuālā brīvlaika” aktivitātes norisināsies BJC “Junda” lapā sociālajā tīklā “Facebook”, no 17. līdz 19. martam trīs reizes dienā centra lapā publicējot kādu uzdevumu vai aktivitāti radošākai brīvā laika pavadīšanai. Aktivitātēs aicināti iesaistīties skolēni, kā arī vecāki, kuru bērni nelieto sociālos tīklus.

 

Uzdevuma gala rezultātu akcijas dalībnieki tiks aicināti publicēt foto veidā komentārā zem uzdevuma ieraksta, un aktīvākajiem uzdevumu pildītājiem BJC “Junda” sarūpēs interesantu klātienes dienu kādā no nākošajiem brīvlaikiem. Jāpiebilst, ka komentāros klāt nav jāraksta ne bērna vārds, ne uzvārds, ne gadi un nav jāpievieno bērna fotogrāfiju. Nepieciešams publicēt vien dotā uzdevuma rezultāta foto.

 

Akcija “Virutālais brīvlaiks” norisināsies 17., 18. un 19. martā BJC “Junda” “Facebook” lapā ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Bērnu un jauniešu centrs “Junda”