17 °C, 2.8 m/s, 71.3 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītība“BJMK Rokskola” uzņems jaunus audzēkņus
“BJMK Rokskola” uzņems jaunus audzēkņus
27/05/2020

Privātā mūzikas skola “BJMK Rokskola”, kas jau vairāk nekā 10 gadus īsteno unikālu populārās mūzikas virziena profesionālās ievirzes programmu “Rokmūzika”, uzņems jaunus audzēkņus. Uzņemšanas iestājpārbaudījums norisināsies 3. jūnijā, no  pulksten 19 Dobeles ielā 68. Interesenti aicināti pieteikties, lai varētu saskaņot ierašanās laiku, tādejādi nodrošinot šī brīža situācijai atbilstošu cilvēku plūsmu.

Programma “Rokmūzika” sevī ietver piecu gadu mācību procesu, aizvadot saptiņas līdz astoņas nodarbības nedēļā, kas tiek saplānotas divu darba dienu pēcpusdienās. Vēlamais vecums mācību uzsākšanai ir 10-11 gadi, taču arī vecāki bērni, kam jau ir kādas iemaņas mūzikā, var pretendēt uz augstāku klasi.

 

“BJMK Rokskola” piedāvā apgūt dažādus populārajā mūzikā izmantotus instrumentus, piemēram, bungas, ģitāra, klavieres, saksofons, kā arī estrādes vokālu, tomēr galvenais programmas akcents ir mācību ansamblis, kurā audzēkņi spēlē īstā rokgrupā, vairākas reizes gadā sniedz plašai publikai paredzētus koncertus, un ar laiku jau spēlē pašu rakstītas un aranžētas dziesmas. “BJMK Rokskolas” mācību ansambļi arī veiksmīgi piedalās konkursos un dažādos ārpusskolas pasākumos.

 

“Šajā pavasarī, ārkārtējās situācijas dēļ, “BJMK Rokskolā” visas mācības tika organizētas attālināti, taču, neskatoties uz izaicinājumiem, Rokskolas pasniedzēji nodrošinājuši kvalitatīvu, aizraujošu mācību saturu tiešsaistes nodarbībās, radošus, attālināti veicamus uzdevumus, audio lekcijas, un izmantojuši citus oriģinālus paņēmienus, kas visu šo gandrīz trīs mēnešu garumā palīdzēja saglabāt nemainīgu esošo audzēkņu interesi par mūziku, muzicēšanu, sevis attīstīšanu un dzīvesprieku,” stāsta “BJMK Rokskolas” pārstāve Ieva Reinberga-Ramiņa.

 

“BJMK Rokskola” dibināta 2008. gadā un akreditēta kopš 2009. gada. Skolai ir bijuši jau septiņi izlaidumi. Rokskolas absolventi, kam mūzika kļuvusi par ikdienas dzīvi un arī darbu, mācības turpina gan Latvijas mūzikas vidusskolās un augstskolās, gan Eiropas mūzikas augstskolās. Daudzi no Rokskolas absolventiem kļuvuši par veiksmīgiem, atpazīstamiem mūziķiem tepat Jelgavā, un arī plašāk, tādejādi izkrāsojot un papildinot gan Jelgavas, gan Latvijas mēroga populārās mūzikas skatuvi.

 

Lai pieteiktos iestājpārbaudījumiem, kas Rokskolā norisināsies 3. jūnijā, interesenti aicināti aizpildīt pieteikuma anketu. Tā pieejama ŠEIT. Vairāk par Rokskolu var uzzināt  www.bjmk.lv/rokskola.

 

 

Foto un informācija: “BJMK Rokskola”