22.8 °C, 3 m/s, 55.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsBK “Jelgava/LLU” Latvijas kausa izcīņā iesaistīsies no 2. kārtas
BK “Jelgava/LLU” Latvijas kausa izcīņā iesaistīsies no 2. kārtas
20/08/2020

Šodien Latvijas basketbola kausa izcīņas izlozē tika noskaidrots, kad cīņā par trofeju iesaistīsies Jelgavas komanda un kas būs mūsu pretinieki.

Latvijas kausa izcīņa basketbolā norisināsies pēc 26 gadu pārtraukuma, un tajā piedalīsies 23 komandas no četrām Latvijas līgām. Ņemot vērā sportiskos un ģeogrāfiskos aspektus, komandas pirms izlozes tika sadalītas vairākos grozos, turklāt cīņā par kausu tās iesaistīsies dažādās stadijās.

 

BK “Jelgava/LLU” iedalīta Rietumu grozā, un cīņā iesaistīsies ar 2. kārtu. Tajā mūsu pretinieki būs jau no Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas, kas šosezon pārdēvēta par “Ramirent” Nacionālo līgu, zināmā “Kandava/Anzāģe”. Komandas 2. kārtā, kas plānota oktobra vidū, aizvadīs divas spēles – pirmā savstarpējā spēle notiks Jelgavā, otrā mums būs izbraukuma spēle. Pāra uzvarētāji trešajā kārtā tiksies ar “Pafbet” Latvijas-Igaunijas līgas komandu BK “Liepāja”, savukārt zaudētājiem cīņa par kausu būs beigusies.

 

Arī trešajā  kārtā jeb ceturtdaļfinālā un pusfinālā pāru uzvarētāji tiks noskaidroti divu spēļu summā. Finālspēle paredzēta 13. februārī.

 

Detalizātāk ar Latvijas basketbola kausa izspēles sistēmu var iepazīties ŠEIT.

 

 

Foto: BK “Jelgava/LLU”/Raimonds Subatovičs