16.7 °C, 1.7 m/s, 98.6 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
27/10/2018

26.oktobrī BK “Jelgava/LLU” aizvadīja Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēli, uzņemot viesos “Ventspils Augstskolu” un izcīnot uzvaru ar rezultātu 77:60!

Spēles pirmo ceturtdaļu BK “Jelgava/LLU” uzsāka apņēmīgi un ceturtdaļu noslēdza ar astoņu punktu pārsvaru – 21:13. Lai arī otrajā ceturtdaļā jelgavnieki vairākas epizodes nenostrādāja līdz galam, viņiem tomēr izdevās dubultot pārsvaru pār pretiniekiem – plus 16 (33:17). Komandām dodoties pārtraukumā pēc puslaika, pārsvars bija ievērojams – 43:25.

Pēc pārtraukuma jelgavnieki ātri sakrāja piezīmju normu un nedaudz ļāva pretiniekiem pietuvoties, ceturtdaļu noslēdzot ar 61:44. Arī pēdējās ceturtdaļas sākums nebija pārāk veiksmīgs – BK “Jelgava/LLU” bija nepieciešamas divas minūtes, lai gūtu savus pirmos punktus, tikmēr viesi guva desmit punktus, starpību samazinot līdz – mīnus deviņi. BK “Jelgava/LLU” galvenais treneris Gatis Justovičs pieprasīja minūtes pārtraukumu. Komanda savācās un nospēlēja līdz galam, spēli noslēdzot ar rezultātu 77:60.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Jelgava/LLU” rindās bija Armands Seņkāns ar 18 punktiem, 14 punktus guva Uldis Feldmanis, 9 – Maksims Husko.

Nākamā BK “Jelgava/LLU” spēle gaidāma 31. oktobrī plkst.19.30 izbraukumā pret “Rīga/KP BA/DSN”.

Iepriekšējā spēle

19.oktobrī Jelgavas sporta hallē BK “Jelgava/LLU” uzņēma “Biznesa augstskolu “Turība””. Šīs sezonas trešajā spēlē Jelgavas komanda ar 79:102 atzina viesu pārākumu.

Spēles sākumā mājiniekiem izdevās iekrāt pārsvaru 14:1, ar vairākiem precīziem metieniem. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 26:15 jelgavnieku labā. Otrajā ceturtdaļā “Turības” spēlētāji saņēmas un pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 43:39 jelgavnieku labā. Otro puslaiku viesi iesāka spēlēt agresīvāk nekā iepriekš, un jau trešās ceturtdaļas vidū viesiem izdevās pārņemt vadību un palielināt pārsvaru. Ceturtdaļa noslēdzās jau ar 62:73 viesu labā. Ceturtajā ceturtdaļā jelavnieku pakaļdzīšanās turpinājās, bet to apgrūtināja augstā viesu precizitāte – minūti un 20 sekundes pirms spēles beigām viņi guva simto punktu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 79:102 par labu Biznesa augstskolas “Turība” komandai.

Jelgavnieku rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Armands Seņkāns, 11 punktus guva Andris Justovičs, 9 – Uldis Feldmanis, pa 8 – Kalvis Krūmiņš un Kaspars Neimanis.

Informācija: BK “Jelgava/LLU”, Sporta servisa centrs