18.4 °C, 1.1 m/s, 90 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
21/10/2018

19.oktobrī Jelgavas sporta hallē BK “Jelgava/LLU” uzņēma “Biznesa augstskolu “Turība””. Šīs sezonas trešajā spēlē Jelgavas komanda ar 79:102 atzina viesu pārākumu.

Spēles sākumā mājiniekiem izdevās iekrāt pārsvaru 14:1, ar vairākiem precīziem metieniem. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 26:15 jelgavnieku labā. Otrajā ceturtdaļā “Turības” spēlētāji saņēmas un pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 43:39 jelgavnieku labā. Otro puslaiku viesi iesāka spēlēt agresīvāk nekā iepriekš, un jau trešās ceturtdaļas vidū viesiem izdevās pārņemt vadību un palielināt pārsvaru. Ceturtdaļa noslēdzās jau ar 62:73 viesu labā. Ceturtajā ceturtdaļā jelavnieku pakaļdzīšanās turpinājās, bet to apgrūtināja augstā viesu precizitāte – minūti un 20 sekundes pirms spēles beigām viņi guva simto punktu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 79:102 par labu Biznesa augstskolas “Turība” komandai.

Jelgavnieku rindās rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Armands Seņkāns, 11 punktus guva Andris Justovičs, 9 – Uldis Feldmanis, pa 8 – Kalvis Krūmiņš un Kaspars Neimanis.

Nākamā Latvijas basketbola līgas 2.divīzijas spēle BK “Jelgava/LLU” būs 26.oktobrī plkst.20:00 Jelgavas sporta hallē pret “Ventspils augstskolu”.

Iepriekšējā spēle

11.oktobrī BK “Jelgava/LLU” aizvadīja Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēli, kur Hanzas vidusskolas zālē pieveica “RSU” basketbolistus ar rezultātu 82:69.

Spēle noritēja līdzīgi, jo pirmās 3 ceturtdaļas jelgavnieki un viesi spēlēja ar nelielu metienu starpību. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 22:17 jelgavnieku labā. Puslaika pārtraukumā komandas devās ar viena precīza metiena starpību – 39:37 mājinieku labā. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar 57:58 BK “Jelgava/LLU” labā. Tikai spēles pēdējā ceturtdaļā mūsējiem izdevās atrauties un spēli noslēgt ar 13 punktu pārsvaru – 69:82.

BK “Jelgava/LLU” rezultatīvākais basketbolists ar 21 punktu bija Armands Seņkāns, 13 punktus guva Uldis Feldmanis, bet 11 punktus – Toms Bitītis un komandas kapteinis Salvis Mētra.

BK “Jelgava/LLU” nākamā spēle 26.oktobrī!

Informācija: BK “Jelgava/LLU”, Sporta servisa centrs