21.1 °C, 0.7 m/s, 71.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsBK “Jelgava” noslēdz cīņu par Latvijas kausu
BK “Jelgava” noslēdz cīņu par Latvijas kausu
13/12/2022

Šovakar Jelgavas sporta hallē notika Latvijas basketbola “Užavas” kausa izcīņas 3. kārtas spēle starp BK “Jelgava” un “Kandava/Anzāģe”. Lai tiktu nākamajā kārtā, jelgavniekiem bija jāuzvar ar 11 punktu pārsvaru, tomēr mājinieki spēlē piedzīvoja zaudējumu un līdz ar to cīņu par Latvijas kausu neturpinās.

BK “Jelgava” cīņu par Latvijas basketbola “Užavas” kausu sāka no 3. kārtas, kurā pretinieki bija labi zināmie konkurenti no “Ramirent” nacionālās basketbola līgas – “Kandava/Anzāģe”. Komandas aizvadīja divas spēles, un tālāk tiek uzvarētājs divu spēļu summā. Pirmajā spēlē kandavnieki uzvarēja ar 84:74, kas nozīmēja – lai tiktu tālāk, jelgavniekiem šodien bija jāuzvar ar 11 punktu pārsvaru. Tas gan neizdevās – spēle noslēdzās ar rezultātu 91:79 viesu labā, un viņi arī tiks nākamajā kārtā, bet BK “Jelgava” cīņa par kausu beigusies.

 

Latvijas basketbola “Užavas” kausa izcīņas 2022./2023. gada sezonas turnīram pieteicās 21 komanda. Uzvarētāji tiks noskaidroti sešās kārtās. Finālspēle ieplānota 18. februārī, informē Latvijas Basketbola savienībā.

 

Foto: Jelgava.lv