-3.5 °C, 1.9 m/s, 91.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBK “Jelgava” noslēgusi līgumus ar astoņiem basketbolistiem
BK “Jelgava” noslēgusi līgumus ar astoņiem basketbolistiem
16/08/2012

Basketbola klubs "Jelgava" jau no jūlija aktīvi gatavojas jaunajai Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonai. Uzsākta arī sastāva komplektācija, kuras mērķis bija saglabāt komandas kodolu no pērnā sastāva. Kluba vadība noslēgusi līgumus uzreiz ar astoņiem spēlētājiem.

Foto: BK “Jelgava” arhīvs

Basketbola klubs “Jelgava” jau no jūlija aktīvi gatavojas jaunajai Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonai. Uzsākta arī sastāva komplektācija, kuras mērķis bija saglabāt komandas kodolu no pērnā sastāva. Kluba vadība noslēgusi līgumus uzreiz ar astoņiem spēlētājiem.
 
Jelgavas basketbolisti komandas galvenā trenera Kaspara Vilcāna vadībā regulāri trenējas jau no jūlija. Tuvojoties sezonas sākumam, kas paredzēts oktobra sākumā, palielinās arī treniņu skaits un to intensitāte, lai kārtīgi sagatavotos kluba otrajai sezonai LBL turnīrā. Iepriekšējā sezonā jelgavnieki kvalificējās izslēgšanas spēļu turnīram un ceturtdaļfinālā sērijā līdz divām uzvarām zaudēja “Liepājas lauvas” vienībai.
 
Kluba galvenais mērķis starpsezonā bija saglabāt pērnās sezonas spēlētāju kodolu. “Jelgavas” vadība panākusi vienošanos ar astoņiem basketbolistiem. Līgums uz vienu sezonu noslēgts ar pieredzējušo snaiperi, komandas kapteini, Edgaru Krūmiņu, kurš pagājušajā sezonā ar vidēji 15.5 punktiem bija komandas rezultatīvākais spēlētājs. “Jelgavas” kluba krāsas 2012./2013.gada sezonā aizstāvēs divus metrus garais uzbrucējs Andris Justovičs, kuram pievienosies arī viņa vecākais brālis Gatis Justovičs. Gatis pērn sekmīgi spēlēja LBL 3.divīzijas klubā Iecavas “Dartija”, kļūstot par līgas labāko bumbu pārtvērēju un trešo labāko rezultatīvo piespēļu veicēju. BK “Jelgava” nākamajā sezonā spēlēs arī aizsargi Sandis Silavs, Kaspars Paegle, kā arī uzbrucēji Kristaps Kanbergs, Lauris Mizis un Artūrs Dušelis.
 
Komandas komplektācija joprojām turpinās. Komandas treniņos piedalās vairāki Jelgavas sporta skolas audzēkņi un tās absolventi. Šajā sezonā kluba vadības viens no mērķiem gan pirmajā komandā, gan LBL 2.divīzijas komandā iesaistīt vairāk vietējos spēlētājus.
 
BK “Jelgava” sastāva komplektācija:
(vārds, uzvārds, augums, svars, dzimšanas gads, pozīcija laukumā)
Edgars Krūmiņš – 200cm, 105kg, 1985.g., uzbrucējs,
Andris Justovičs – 200cm, 90kg, 1989g.g., uzbrucējs,
Gatis Justovičs – 183cm, 80kg, 1987.g., aizsargs,
Lauris Mizis – 193cm, 89kg, 1989.g., uzbrucējs,
Kristaps Kanbergs – 190cm, 88kg, 1988.g., uzbrucējs,
Sandis Silavs – 194cm, 90kg, 1988.g., aizsargs,
Artūrs Dušelis – 200cm, 94kg, 1989.g., uzbrucējs,
Kaspars Paegle – 200cm, 80kg, 1992.g., aizsargs.

Informāciju sagatavoja
Jānis Tiltiņš
BK “Jelgava” preses dienests