20.1 °C, 3.6 m/s, 50.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaBrigaderes un Gundegas ielā pārbūvēs apgaismojumu
Brigaderes un Gundegas ielā pārbūvēs apgaismojumu
19/08/2022

Lai uzlabotu pilsētas infrastruktūru, tiks veikta ielu apgaismojuma tīkla pārbūve Brigaderes ielā un Gundegas ielā, informē pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”. Darbi sāksies nākamnedēļ, un iedzīvotājiem jāņem vērā, ka uz pārbūves laiku abās ielās diennakts tumšajā laikā nedarbosies ielu apgaismojums.

AS “Sadales tīkls” uzsākusi elektropārvades līnijas pārbūvi šajā apkārtnē. Pārbūves gaitā tiek demontēta koka balstu gaisvadu līnija, uz kuras atrodas arī Jelgavas pašvaldības ielu apgaismojuma tīkls. Līdz ar to ir nepieciešams pārbūvēt pašvaldībai piederošo apgaismojumu. Pārbūves rezultāta tiks ierīkota 876 metrus gara kabeļu līnija un uzstādīti 20 balsti ar LED gaismekļiem. Jāpiebilst, ka ar jaunajiem LED gaismekļiem elektroenerģijas patēriņš tiks samazināts par aptuveni 65–70 procentiem.

 

 

Apgaismojuma tīklu plānots pārbūvēt līdz novembra sākumam.

 

 

“Pilsētsaimniecība” vērš uzmanību, ka pārbūves darbu laikā ielu apgaismojums Brigaderes ielā un Gundegas ielā nedarbosies.

Darbus veiks SIA “Mītavas Elektra”.

 

Darbu zonā no 22. augusta līdz 28. oktobrim būs ierobežota satiksme Brigaderes ielas posmā no Dambja ielas līdz Draudzības ielai un Gundegas ielā no Brigaderes ielas, Bebru ceļa posmā no Brigaderes ielas līdz Sprīdīšu ielai.

 

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”