15.8 °C, 3 m/s, 72.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaBrīvdabas koncertzāle “Mītava” izziņo pirmos pasākumus; pieejamas papildu biļetes
Brīvdabas koncertzāle “Mītava” izziņo pirmos pasākumus; pieejamas papildu biļetes
10/06/2020

Ar koncertsēriju “uz Tu” Brīvdabas koncertzāle “Mītava” izziņo pirmos pasākumus, aicinot uz diviem īpašiem koncertiem un satikšanos klātienē, ievērojot noteiktos ierobežojumus. 11. jūnijā uzstāsies ģitārists Mārcis Auziņš un īpašā viešņa – māksliniece Aija Vītoliņa, savukārt 12. jūnijā gaidāma tikšanās ar mākslinieci Rēziju Kalniņu un ģitāristu Kasparu Zemīti. No 10. jūnija pieejamas papildus biļetes.

11. jūnijā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš ar solo programmu “Aizrautība” un koncerta viesi – dziedātāju Aiju Vītoliņu. Savukārt 12. jūnijā pulksten 19 duets – aktrise Rēzija Kalniņa un ģitārists Kaspars Zemītis dzejā un mūzikā apvienosies programmā “Brīdis pēc vakariņām”.

 

Pasākumā tiks pievērsta īpaša uzmanība valstī noteikto ierobežojumu ievērošanai. Pasākuma dalībniekiem būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, teritorijā tiks izvietotas informatīvās zīmes noteikumu ievērošanai, kā arī apmeklētājiem pasākuma laikā sēdvietas tiks izvietotas ar 2 metru distranci. Personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā aicinātas vērsties pie pasākuma personāla, kas radīs piemērotāko risinājumu sēdvietu izmantošanai.

 

Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv un visās “Biļešu Paradīze” kasēs. Biļetes cena- 15 eiro.

 

Apmeklētāji aicināti būt sociāli atbildīgiem. Neapmeklēt publiskus pasākumus, ja ir novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

 

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto: Ivars Veiliņš

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē