25.4 °C, 2.2 m/s, 63.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiBrīvdabas koncertzālē “Mītava” notiks Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncerts
Brīvdabas koncertzālē “Mītava” notiks Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncerts
19/08/2022

25. augustā pulksten 19 Jelgavā, brīvdabas koncertzālē “Mītava”, koncertprogrammā “Un vairāk par mirkli mums neiegūt” satiksies Raimonds Pauls, Latvijas Radio bigbends, kā arī dziedātāji Dināra Rudāne un Daumants Kalniņš, aicinot baudīt Maestro Raimonda Paula mūziku, kas tapusi pagājušā gadsimta 60. un 70. gados, kad komponistam tuvi bija eksperimenti dažādos žanros un stilistikās.

Koncerta instrumentālās mūzikas daļā klausītājiem būs iespēja dzirdēt pavisam netipisku Raimondu Paulu – skanēs džeza svītas “Kalnu skices”, “Iespaidi”, “Dienvidu akvareļi” un “Melnās krāsas”, ko pirms vairākām desmitgadēm Latvijas Radio 1. studijā ieskaņoja Raimonda Paula trio. Šogad Latvijas Radio bigbends tām piešķīris jaunu skanējumu, pateicoties bigbenda mākslinieciskā vadītāja Kārļa Vanaga aranžijām. 

 

Savukārt koncerta otrajā daļā uz skatuves satiksies divi lielmeistari  Raimonds Pauls un Imants Ziedonis. Klausītāju priekam no jauna atdzims dziesmu cikls ar Imanta Ziedoņa vārdiem, kura populārākās melodijas  “Nenes zvaigznes istabā”, “Lapsenes nāve”, “Cher ami”, kā arī daudzas citas, – bigbenda skaņās 70. gados ietērpis Gunārs Rozenbergs, spilgti demonstrējot savu aranžētāja talantu. Imanta Ziedoņa dzeju, ietērptu Maestro mūzikā, pie klausītājiem nesīs spēcīgās balss īpašniece Dināra Rudāne un klausītāju iemīļotais Daumants Kalniņš, bet pie klavierēm, kā allaž, pats Maestro Raimonds Pauls.

 

Biļetes pieejamas visās “Biļešu paradīze” kasēs, kā arī tiešsaistē ŠEIT

 

 

Foto un informācija: iestāde “Kultūra”