15.6 °C, 1.2 m/s, 89.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiBrīvdabas koncertzālē “Mītava” uzstāsies mūziķi no Kubas
Brīvdabas koncertzālē “Mītava” uzstāsies mūziķi no Kubas
16/08/2020

27. augustā pulksten 19 ar koncertu brīvdabas koncertzālē “Mītava” uzstāsies Kubas mūziķu apvienība ar programmu “Habana Tradicional”. Mūziķi iepazīstinās ar Karību jūras salu mūziku, kura uzrunās ar savu ritmiski melodisko bagātību un emocionālo dziļumu.

Programma “Habana Tradicional” tapusi kopā ar solisti Yaremi Mercedes Kordos – dziedātāju, kura klausītājus uzrunās ar savu harizmu, skaņdarbus izpildot Haiti dejas merengas ritmos. Apvienībā darbojas perkusionisti no kubiešu un vācu muzikālās apvienības “Classic meets Cuba”, kā arī citi mūziķi, kas uzstājušies kopā ar tādiem slaveniem Kubas māksliniekiem kā Compay Segundo, Chucho Valdez un daudziem citiem, veidojot autentisku un spēcīgi oriģinālu skanējumu.

 

Biļetes uz koncertu pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena 8 un 10 eiro.

 

Pasta salā, blakus brīvdabas koncertzālei “Mītava”, atvērts arī Baltijā lielākais Smilšu skulptūru parks, kas strādā katru dienu no pulksten 10 līdz 20. 

 

Ievērojot valstī esošo situāciju, koncertsērijas rīkotāji īpašu uzmanību pievērsīs visiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem. Apmeklētāji aicināti būt sociāli atbildīgiem. Neapmeklēt publiskus pasākumus, ja ir novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē