19.5 °C, 2.1 m/s, 78.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiBrīvdabas koncertzāle “Mītava” vasaras sezonā piedāvā daudzveidīgu programmu
Brīvdabas koncertzāle “Mītava” vasaras sezonā piedāvā daudzveidīgu programmu
24/06/2022

Mūsu uzdevums ir koncertzāles Mītava apmeklēšanai labākajā laikā – vasarā – piedāvāt jelgavniekiem un cilvēkiem no visas Latvijas daudzveidīgu un kvalitatīvu programmu, saka brīvdabas koncertzāles Mītava mākslinieciskais vadītājs Sandis Kalniņš. Līdz vasaras beigām koncertzālē plānoti dažādi mākslinieciskās un izklaides industrijas pasākumi ar Latvijā atzītu mākslinieku un kolektīvu piedalīšanos. Unikāls notikums gaidāms jau 1. jūlijā – pirmo reizi uz Jelgavu dodas Rīgas Operas festivāls, un pulksten 19 sāksies festivāla galā koncerts.

Pēc trīs gadu pārtraukuma Latvijas Nacionālā opera un balets apritē atgriezis Rīgas Operas festivālu. Tas ir pirmais šāda mēroga un ieceres festivāls Ziemeļeiropā, kas vairāk nekā divdesmit gadu laikā ir kļuvis par vērtīgu tradīciju, kuru gaida gan Latvijas kultūras baudītāji, gan ārvalstu viesi. Dibināts 1998. gadā, festivāls ik vasaru noslēdz Latvijas operas sezonu ar aizvadītā muzikālā gada spilgtākajiem notikumiem. Festivāla galā koncertā būs iespēja baudīt skaistākās operu melodijas. Tajā piedalīsies Latvijas Nacionālās operas solisti, viessolisti un Latvijas Nacionālās operas orķestris. Koncerta muzikālais vadītājs – Mārtiņš Ozoliņš. Biļetes uz galā koncertu nopērkamas vietnē www.opera.lv, Latvijas Nacionālās operas kasēs, kā arī stundu pirms pasākuma koncertzāles kasē.

 

16. jūlijā labu garastāvokli garantēs grupas “Labvēlīgais tips” koncerts “Man jau 30!”. Savukārt komponista Mārtiņa Brauna atcerei veltīta rokoperas “Mauglis” izrāde notiks 21. jūlijā pulksten 19. Savukārt 29. jūlijā Jelgavā sagaidīsim Igo ar savas 60. jubilejas koncertu.

 

Arī nākamie koncerti “Mītavā” būs veltīti apaļām jubilejām – 6. augustā tas būs Olgas Rajeckas jubilejas koncerts “Mana svētku diena”. Īpašie viesi – “Dāmu pops” un Uģis Roze. Bet 11. augustā “Mītavā” uzstāsies jubilārs komponists Uldis Marhilevičs koncertā “Marhils un draugi. Tikai tā!” kopā ar Aiju Andrejevu, Ivo Fominu un vijolnieku Dzintaru Beitānu. 20.  augustā 30 gadu jubileju svinēs vesels kolektīvs – grupa “bet bet”. 

 

25. augustā gaidāms koncerts Raimonda Paula mūzikas cienītājiem. Tajā kopā ar maestro muzicēs Latvijas Radio bigbends. Īpašie viesi – Dināra Rudāne un Daumants Kalniņš.

 

Biļetes uz koncertiem nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un stundu pirms pasākuma koncertzāles kasē.

 

“Ar koncertzāles darbību vēlamies veicināt Jelgavas atpazīstamību. Zinu, ka uz koncertiem labprāt ierodas cilvēki ne tikai no tuvākās apkārtnes, bet arī no Rīgas un tālākām Latvijas vietām. Uzskatu, ka sniedzam papildu iespēju arī pilsētas viesmīlības jomas uzņēmumiem, un ceru, ka uz koncertu atbraukušie apskatīs Pasta salu un arī citus tūrisma objektus Jelgavā,” saka S.Kalniņš.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē