24.5 °C, 2.5 m/s, 51.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsBrīvdienās notiks pludmales volejbola čempionāta finālposms
Brīvdienās notiks pludmales volejbola čempionāta finālposms
21/08/2017

26. augustā pulksten 12 Pasta salā notiks Jelgavas pilsētas atklātā čempionāta pludmales volejbolā finālposms, kura uzvarētāji tiks pie vērtīgām naudas balvām – 1. vietai 200 eiro, 2. vietai 100 eiro, bet 3. vietā esošie sportisti sadalīs 50 eiro.

Čempionāta finālturnīrā prioritāte piedalīties būs tām komandām, kuras jau ir piedalījušās kādos no iepriekšējiem posmiem un guvušas vislielāko punktu skaitu. Komandu pieteikumi jāsūta elektroniski uz e-pastu: vkbiolars@gmail.com. Tiem, kas reģistrāciju veiks elektroniski līdz piektdienas vakaram, dalības maksa būs 10 eiro, bet sacensību dienā klātienē – 14 eiro.

 

Par pilsētas pludmales volejbola čempionāta 1.posma uzvarētājiem kļuva Jānis Zadovskis un Jorens Janišonis (Vecumnieki), 2.vietā Atis Dandens un Kārlis Krauze (Jelgava), 3.vietā Māris Kreičmanis un Lauris Svars (Jelgava). Atklātā čempionāta 2.posma piedalījās jau 19 komandas. Šoreiz 1.vietu izcīnīja Ģirts Putniņš un Kārlis Brinkmanis, 2.vietā Kārlis Pauls Levinskis un Edgars Igaunis, 3.vietā Atis Dandens un Rihards Vilmanis, savukārt Jelgavas pludmales volejbola čempionāta 3.posmā uzvarēja K.Brinkmanis un Ģ.Putniņš, 2.vietu šajā posmā izcīnīja Mārtiņš Pirtnieks un Toms Benjavs. Trešie – A.Dandens un R.Vilmanis.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē