-5.3 °C, 3.8 m/s, 84.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiBrīvprātīgo organizācija aicina uzņemt viesskolēnus savā ģimenē
Brīvprātīgo organizācija aicina uzņemt viesskolēnus savā ģimenē
06/06/2012

Starptautiskā nevalstiskā bezpeļņas brīvprātīgo organizācija AFS aicina palīdzēt atrast savā pilsētā un novadā ģimenes, kuras vēlas gūt brīvprātīgā pieredzi, kļūstot par viesģimeni apmaiņas programmas dalībniekiem no citām valstīm, kuri Latvijā viesosies nepilnu gadu un mācīsies vietējās skolās.

Foto: AFS viesskolēnu uzņemšanas afiša

Starptautiskā nevalstiskā bezpeļņas brīvprātīgo organizācija AFS aicina palīdzēt atrast savā pilsētā un novadā ģimenes, kuras vēlas gūt brīvprātīgā pieredzi, kļūstot par viesģimeni apmaiņas programmas dalībniekiem no citām valstīm, kuri Latvijā viesosies nepilnu gadu un mācīsies vietējās skolās. Programmas laikā skolēni mācās attiecīgā reģiona skolā, dzīvo viesģimenē, apgūst latviešu valodu, kultūru un piedalās sabiedriskās aktivitātēs, paplašinot savu un savu Latvijas līdzcilvēku pasaules redzējumu.

Viesģimenēm nepieciešams:
• Vēlme visai ģimenei gūt šo pieredzi;
• Brīva gultasvieta;
• Nodrošināt skolēnu ar ēdināšanu;
• Uzņemt kā savu ģimenes locekli;
• Būt spējīgiem pieņemt citādo.

Pieteikt savu ģimeni var, aizpildot pieteikuma formu sadaļā „Piesakies tagad!” vai zvanot / rakstot AFS. Ar iebraucošo viesskolēnu sarakstu var iepazīties šeit.

Viesskolēni ierodas 2012.g.24.augustā un dodas prom 2013.g.20.jūlijā. Dalībnieku vecums: 15-18 gadi. Viesģimeņu pieteikumus gaidīsim līdz augusta sākumam.

AFS Latvija ir bezpeļņas nevalstisku, starptautisku brīvprātīgo organizāciju, kas nodrošina starpkultūru mācīšanās iespējas, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt zināšanas, iemaņas un sapratni, kas nepieciešams, lai radītu taisnīgāku un mierpilnāku pasauli

Informāciju sagatavoja
Uzņemšanas koordinatore
Ilze Liepiņa