24.5 °C, 2.5 m/s, 51.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeBūs slēgts Loka maģistrāles un Rīgas ielas krustojums
Būs slēgts Loka maģistrāles un Rīgas ielas krustojums
19/06/2020

No 20. jūnija pulksten 20 līdz 21. jūnija pulksten 8 darbiem labvēlīgu laikapstākļu gadījumā tiks asfaltēts Loka maģistrāles un Rīgas ielas krustojums. Satiksmes kustība krustojumā šajā laikā būs pilnībā slēgta, apbraucamo ceļu organizējot pa Bērzu ceļu, Pērnavas ielu, Pumpura ielu, Paula Lejiņa ielu, Aviācijas ielu, Loka maģistrāli, autoceļu A8 un autoceļu V1068 (Eglaines iela Ozolniekos).

“Šis krustojums ir ļoti nozīmīgs, ar lielu satiksmes intensitāti, tāpēc dienas laikā to noasfaltēt kvalitatīvi ir problemātiski. Būvnieks piedāvāja asfaltēt nakts stundās. Pats būtiskākais – slēdzot krustojumu, asfaltēšanu iespējams veikt vienlaidus, samazinot šuvju skaitu. Jo mazāk šuvju jeb salaidumu, jo ilgmūžīgāks asfalts,” skaidro pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” vadītājs Māris Mielavs. Viņš piebilst, ka jau pagājušajā nedēļā noasfaltēta brauktuves virskārta Loka maģistrālē pie Rubeļu ceļa un šobrīd darbi turpinās arī citos posmos.

 

Sabiedriskais transports, dodoties uz Ozolniekiem vai Rīgu, slēgto posmu apbrauks pa Veco ceļu un Klijēnu ceļu. SIA “Jelgavas autobusu parks” Pārvadājumu nodaļas vadītājs Gatis Dūmiņš skaidro, ka šīs satiksmes organizācijas izmaiņas skars četrus pilsētas 1. un 13. maršruta autobusu reisus, kā arī mikroautobusus, kas pēc pulksten 20 dodas uz Rīgu un atpakaļ. “Ņemot vērā to, ka sabiedriskais transports tiks novirzīts pa Veco ceļu un Klijēnu ceļu, netiks apkalpota pietura “Keramika” un pietura “Pērnavas iela” virzienā no centra,” tā G.Dūmiņš.

 

Satiksmes organizācijas SHĒMA

 

Jāpiebilst, ka līdz 22. jūnijam Loka maģistrāles un Aviācijas ielas krustojumā tiks veikti asfaltbetona seguma uzklāšanas darbi, līdz ar to slēgts Aviācijas ielas posms no Loka maģistrāles līdz Paula Lejiņa ielai. Bet Loka maģistrāles un Aviācijas ielas rotācijas aplī divvirzienu satiksmes kustība tiek organizēta ar pagaidu luksoforiem. Līdz ar remontdarbiem ir slēgtas abas autobusu pieturas Loka maģistrālē pie Rīgas ielas, izveidojot pagaidu pieturu pie degvielas uzpildes stacijas “Neste”.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē