16.4 °C, 1.2 m/s, 95.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeBūvdarbi Neretas ielā, Prohorova ielā un Garozas ielā
Būvdarbi Neretas ielā, Prohorova ielā un Garozas ielā
02/10/2019

Objektā “Neretas ielas pārbūve, Prohorova ielas pārbūve un Garozas ielas posma pārbūve” izbūvēts ūdensvads, saimnieciskās kanalizācijas, lietus kanalizācijas tīkli. Tuvākajā laikā tiks pabeigta gāzes vada izbūve Prohorova ielā un Garozas ielā un lietus ūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūve Neretas ielā pie Lielupes upes. 

Visās ielās turpinās apgaismojuma izbūve, sakaru kanalizācijas izbūve un ceļu darbi, kas ietver ietvju izbūvi un sagatavošanās darbus asfaltbetona apakškārtas ieklāšanai.

 

Asfaltbetona apakškārta jau izbūvēta Prohorova ielā posmā no Garozas ielas līdz Emburgas ielai un Garozas ielā posmā no Prohorova ielas virzienā uz perspektīvā Rubeņu ceļa pusi un posmā no īpašuma Garozas ielas 100 virzienā uz pilsētas administratīvās robežas pusi (aptuveni 120 m gar īpašumiem ar pāra Nr.).

 

Oktobra pirmās nedēļas beigās plānots veikt asfaltbetona apakškārtas ieklāšanu Neretas ielā (virzienā no Prohorova ielas līdz Birzes ielai), no īpašuma Garozas iela 100 virzienā uz pilsētas administratīvās robežas pusi  (gar īpašumiem ar pāra Nr.) un no īpašuma Garozas iela 95 virzienā uz Garozas ielu 107 (gar īpašumiem ar nepāra Nr.), ievērojot laika apstākļus.

 

 

Foto: JPPI “Pilsētsaimniecība”

 

Informācija sagatavota

JPPI “Pilsētsaimniecība”