22.4 °C, 2.8 m/s, 64.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaBūvnieks novērsīs neatbilstību Loka maģistrālē
Būvnieks novērsīs neatbilstību Loka maģistrālē
03/08/2020

Aktīvi turpinās Loka maģistrāles pārbūve, un šobrīd darbi nonākuši posmā, kad tiek ieklāts asfalts. Veicot ieklātā asfalta virskārtas laboratoriskās pārbaudes, no Lietuvas piegādātajā asfaltmateriālā konstatēta neatbilstība iepirkuma specifikācijai. Tā būvniekam nekavējoties ir jānovērš.

Iesāktie asfalta ieklāšanas darbi šonedēļ pārtraukti. Šobrīd, lai novērstu iespējamo ietekmi uz asfalta kvalitāti ilgtermiņā, pieņemts lēmums nofrēzēt jau ieklāto virskārtu un to atjaunot ar atbilstošas kvalitātes asfaltmateriālu.

 

“Būvdarbu kvalitāte katrā darba posmā tiek stingri uzraudzīta, un, konstatējot kaut mazāko neatbilstību, būvdarbu veicējam ir jāuzņemas pilna atbildība un neatbilstība jānovērš. Netiek pieļautas nekādas atkāpes no būvdarbu kvalitātes un iepirkuma specifikācijas. Pēc fakta konstatācijas būvnieks – pilnsabiedrība “RERE VIDE – HIDROSTATYBA” – rīkojas atbildīgi un ir piekritis neatbilstību novērst pilnībā par saviem līdzekļiem,” norāda Jelgavas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” vadītājs Māris Mielavs.

 

Jau ieklātās asfalta virskārtas frēzēšana tiks uzsākta tuvākajā laikā. Šobrīd uzņēmums arī pārskata un pielāgo darba grafiku, lai šie papildu darbi neietekmētu kopējo projekta izpildes termiņu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas

Sabiedrisko attiecību pārvaldē